E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Kejvina Kthella

Etiketim: Kejvina Kthella

FOTO/ Nuk e dinim që Kejvina Kthellja është kushërirë me modelen...

Modelja Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, gjithashtu më e komentuara për fotot provokative që ajo publikon. Për këtë arsye ajo numëron dhe...

Kejvina Kthjellën kaq seksi nuk e keni parë kurrë /FOTO

U bë e njohur falë shfaqjes së saj televizive në emisionin ‘Xing me Ermalin’. Tani Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentuara shqiptare....

FOTO/ Gazetari i zbulon sekretin Kejvina Kthellës: Nuk vesh të brendshme

Provokuese dhe plot sharm, ajo mbetet një nga vajzat më interesante të showbiz-it shqiptar. Përtej rolit të saj interesant, në emisonin e "Xing" me...

FOTO/ Kejvina Kthella nuk i lë vend imagjinatës…!

Kejvina Kthella, modelja e shumë përfolur këtë herë është lëshuar totalisht. Ajo ka ekspozuar trupin e saj bombastik duke mos lënë gjë për veten. Tashmë...

FOTO/ Këtë herë i hoqi fare! Kejvina dorëzohet para temperaturave të...

Gjithmonë e më shumë modelja Kejvina Kthella po merr vëmendjen e medias. Ajo ka realizuar një set fotografik ku duket mjaft tunduese. Në foton e...

Kejvina Kthella do ju “djegë”, por Ermal Mamaqi e paralajmëron

Velina e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin po vjen dita ditës dhe më e nxehtë në postimet e saj. Pasi turbulloi mendime dhe dogji zemra...

FOTO/ Do t’ju çmend fare, Kejvina, me të pasmet jashtë… shërben...

Dita ditës bëhet më e nxehtë... Kejvina Kthella, modelja e zjarrtë ka djegur rrjetin me foton e saj më të fundit. E veshur me një baby...

FOTO/ Kejvina Kthella zhgënjen, shikoni si i është varur gjoksi

Kejvina Kthella është një nga femrat më të përfolura në median rozë. Ekspozimi i vazhdueshëm i linjave trupore ka bërë që ajo të ketë për...

Kejvina tërboi meshkujt me fustanin e kuq, zbulohet kujt ia kishte...

Me siguri askush nuk e ka harruar daljen e parë të Kejvina Kthellës në emisionin 'Xing' me Ermal Mamaqin. Fustani i kuq i nxorri në...

Kejvina e Ermalit shokon me foton pa make-up

Ajo magjeps me fotot e saj me make up, madje vërshojnë komentet pozitive. Por këtë herë Kejvina Kthella ka befasuar me pamjen e saj...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...