E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Kejdi Mehmetaj

Etiketim: Kejdi Mehmetaj

Nënkryetarja e LSI-së: Koha të lëshoni karriget, qytetarët po presin

Vendimi i LSI për qeveri të besimit, ka shkaktuar tronditje në maxhorancën qeverisëse. Ashtu sic edhe nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj shkruan në facebook...

Deputetja e LSI, thirrje PS: Është koha të lëshoni pak nga...

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka folur sot për vendimin Kryesisë së kësaj partie për krijimin e një qeverie besimi. “Mbrëmë Kryesia e LSI mori...

Deputetja e LSI: Nga Tahiri presim ndjesë për kanabisin dhe Elvis...

Një tjetër deputete në Lëvizjen Socialiste për Integrim kritikon ish-ministrin Saimir Tahiri. Kejdi Mehmetaj i është përgjigjur deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri...

LSI tjetër “shuplakë” ministres së PS: Ju qani hallin e votave,...

Pas Monika Kryemadhit një tjetër deputete e LSI-së i jep një “shuplakë” ministres së Arsimit, Lindita Nikolla. Kësaj here është Kejdi Mehmetaj që shtron...

“Arsimi, vlerë e jashtëzakonshme e shoqërisë shqiptare”

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj dhe Zëvendësministrja e Arsimit, znj. Nora Malaj, urojnë të gjithë arsimtarët për festën e 7 marsit Deputetja e LSI-së, Kejdi...

Kejdi Mehmetaj: Synimi i LSI të përmirësojë ekonominë dhe arsimin

Një ditë më parë ajo u zgjodh nënkryetare e LSI nga Konventa Kombëtare e kësaj partie. E ftuar në intervistën e mbrëmjes në RTV Ora...

Kush janë drejtuesit e rinj të forumeve të LSI

Endrit Braimllari Sekretar i Përgjithshëm i LSI-së; Luan Rama dhe Kejdi Mehmetaj Nënkryetar të LSI-së; Petrit Vasili, Zëvendëskryetar i LSI-së Konventa Kombëtare Zgjedhore e LSI-së...

Risitë e LSI në Konventën Zgjedhore. Ja kush kandidon

Gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura të Kryesisë së LSI-së, mësohet se Ilir Meta ka bërë të ditur do t’i propozojë Konventës Kombëtare Zgjedhore...

Koalicioni, Mehmetaj: Mos merremi me fjalë, por ti përkushtohemi punës

Për deputeten dhe nenkryetaren e LSI, Kejdi Mehmetaj është ende herët për të folur për koalicione. Në studion e lajmeve të Ora News, ajo...

Deputetja e LSI: Meta, kontribuesi i zhvillimit të dialogut dhe stabilitetit

Flet deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj Kejdi Mehmetaj: Meta, kontribuesi kryesor  i zhvillimit të dialogut dhe stabilitetit politik të vendit Deputetja e Lëvizjes...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...