E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Kejdi Mehmetaj

Etiketim: Kejdi Mehmetaj

Mehmetaj: Rama strategji makiaveliste, për të mbajtur pushtetin, gati të fillojë...

Deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj ka reaguar në një shenim në rrjetet sociale për situatën dramtike në të cilën ndodhen banorët e unazas së...

Kejdi Mehmetaj: Shumë fytyrësia e Kryeministrit

Nga Kejdi Mehmetaj Shumë fytyrësia e Kryeministrit! Pinokët e kohëve moderne nuk dallohen më nga hunda, ashtu si Kryeministri ynë, kanë mësuar të kamuflohen mirë me...

Protestat, Kejdi Mehmetaj: Opozita është kudo pranë qytetarëve në suport të...

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, në një intervistë për emisionin “7pa5” në Vizion Plus shprehet se opozita do të jetë në krah të qytetarëve...

Bastet dhe kazinotë, Mehmetaj: Rama i lidhur me bandat, 3 pyetje...

Intervistë për "Koha Jonë", deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj: Detyra jonë së pari është të rikthejmë dëshirën për të jetuar në Shqipëri dhe besimin...

Mehmetaj: Mashtrimet e Ramës, shqiptarët drejt largimit

Kryeministri Edi Rama, bëri me dije vendimet e reja të qeverisë por që për LSI-në, janë mashtrime. Për 150 efektivët e sigurisë në shkolla,...

Deputetja e LSI-Ramës: Hesht o i mjerë, e ke shkatërruar këtë...

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, ka reaguar pas deklaratave të bëra sot nga kryeministri Edi Rama, i cili sulmonte opozitën. Me anë të një postimi...

Deputetja: Në gjimnaze gjen më shpejt hashashin sesa shkumësin

E ftuar në emisionin ''Ditë e Re'' në Ora News, deputetja e LSI-së, është shprehur se në gjimanzet e Tiranës gjen më shpesh cigaren...

Mehmetaj: Ja çfarë do të bëjë opozita për të larguar Ramën...

“Platforma e opozitës së bashkuar, përmban brenda saj alternativat për të larguar Ramën dhe qeverinë e bandave”, kështu deklaroi në studion e lajmeve të...

Mehmetaj: Shteti ka rënë! Ka humbur aftësinë të mbrojë prokurorët e...

Për deputeten e Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj një shtet që ka humbur aftësinë të mbrojë prokurorët e tij, është shtet i rënë. Në...

Festa e Hashures, Kryemadhi viziton Kryegjyshatën Botërore dhe uron besimtarët për...

Mijëra besimtarë bektashinj kanë kremtuar të premten ditën e Hashures, e cila konsiderohet si dita më e rëndësishme për ta. Dita e Hashures cilësohet...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...