E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Kejdi Mehmetaj

Etiketim: Kejdi Mehmetaj

Protestat, Kejdi Mehmetaj: Opozita është kudo pranë qytetarëve në suport të...

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, në një intervistë për emisionin “7pa5” në Vizion Plus shprehet se opozita do të jetë në krah të qytetarëve...

Bastet dhe kazinotë, Mehmetaj: Rama i lidhur me bandat, 3 pyetje...

Intervistë për "Koha Jonë", deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj: Detyra jonë së pari është të rikthejmë dëshirën për të jetuar në Shqipëri dhe besimin...

Mehmetaj: Mashtrimet e Ramës, shqiptarët drejt largimit

Kryeministri Edi Rama, bëri me dije vendimet e reja të qeverisë por që për LSI-në, janë mashtrime. Për 150 efektivët e sigurisë në shkolla,...

Deputetja e LSI-Ramës: Hesht o i mjerë, e ke shkatërruar këtë...

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, ka reaguar pas deklaratave të bëra sot nga kryeministri Edi Rama, i cili sulmonte opozitën. Me anë të një postimi...

Deputetja: Në gjimnaze gjen më shpejt hashashin sesa shkumësin

E ftuar në emisionin ''Ditë e Re'' në Ora News, deputetja e LSI-së, është shprehur se në gjimanzet e Tiranës gjen më shpesh cigaren...

Mehmetaj: Ja çfarë do të bëjë opozita për të larguar Ramën...

“Platforma e opozitës së bashkuar, përmban brenda saj alternativat për të larguar Ramën dhe qeverinë e bandave”, kështu deklaroi në studion e lajmeve të...

Mehmetaj: Shteti ka rënë! Ka humbur aftësinë të mbrojë prokurorët e...

Për deputeten e Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj një shtet që ka humbur aftësinë të mbrojë prokurorët e tij, është shtet i rënë. Në...

Festa e Hashures, Kryemadhi viziton Kryegjyshatën Botërore dhe uron besimtarët për...

Mijëra besimtarë bektashinj kanë kremtuar të premten ditën e Hashures, e cila konsiderohet si dita më e rëndësishme për ta. Dita e Hashures cilësohet...

Ligj i ri, Mehmetaj: PS po tallet, Teatri është i shqiptarëve...

Lidhur me nisjen nga ana e mazhorancës të procedurave parlamentare për ndryshimin e ligjit për teatrin, të rrëzuar me dekret të Presidentit ka reaguar...

LSI ngre alarmin për drogën në shkolla: Të reagojmë në kohë,...

Deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj ka reaguar me shqetësim ndaj faktit që adoleshentët shqiptarë janë të ekspozuar ndaj konsumimit dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike. Mehmetaj...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...