E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Keita Balde

Etiketim: Keita Balde

Keita flet pa “frena”: Do të shënoj 15-20 gola këtë sezon...

Blerja më e re e Interit gjatë këtij sezoni, Keita Balde bën bilancet e para për rezultatet që pritet të ketë në sezonin e...

Keita Balde flet si zikaltër: Interi zgjedhje e thjeshtë, më pëlqente...

Dy sezone më parë refuzoi Interin dhe Juven për t’u transferuar te Monaco për një pagë më të mirë, por tashmë ai është penduar....

Interi tjetër goditje në merkato, vjen në formë huazimi

Interi prej ditësh po këmbëngul për të gjetur gjuhën e përbashkët me Realin e Madridit për transferimin e Luka Modric, por ditën e sotme...

Është Milani? Keita Balde i befason të gjithë me klubin e...

Kur të gjithë po përflisnin një transfertë drejt Milanit, në Itali ndodh befasia e madhe pasi Keita Balde zyrtarisht ka refuzuar “San Siro-n” për...

Ylli i Serie A braktis stërvitjen, shpall ‘divorcin’ me klubin italian

Keita Balde nuk ishte sot prezent në kompleksin stërvitor në Formello, për rifillimin e përgatitjeve, në seancën stërvitore të Lazios në vigjilje të fillimit...

Gjigantët italianë të ‘çmendur’ pas Keita Balde

Jo vetëm Inter, Juventus dhe Napoli janë gjurmët e Keita Balde Diao. Së fundmi është e përditshmja italiane “La Gazzetta dello Sport” e cila raporton...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...