E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Keanu Reeves

Etiketim: Keanu Reeves

Angelina Jolie e dashuruar me Keanu Reeves?

Mbas një divorci shumë të gjatë dhe të vështirë për aktorët Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë hedhur shpesh herë aludime të shumta për...

Keanu Reeves pozon me çiftin që po martohej, ndërsa FOTO bëhet...

Jarrod Camara dhe Leslie Walker janë martuar në Kaliforni, ndërsa para ceremonisë, një mik i tyre e kishte parë aktorin Keanu Reeves në një...

Wynona Ryder është e martuar me Keanu Reeves prej 26 vjetësh

Kanë kaluar 26 vite nga dalja e filmit 'Dracula', i Francis Ford Coppola. Gjatë një interviste, Winona Ryder ka rrëfyer se është e bindur se...

FOTO/ Keanu Reeves, i plagosur dhe i gjakosur nën shiun e...

I plagosur, i gjakosur, nën shiun që bie me vrull dhe me fytyrën e tensionuar. Kështu shfaqet Keanu Reeves në filmin “John Wick 3”. Në...

Ylli i Hollivudit i bën shqiptares dhuratën më të bukur për...

Ylli i hollivudit ka ndaluar për drekë në restorantin e shqiptares në Zvicër, në ditën e Shën Valentinit. “Nuk mund ta besoj se Keanu Reeves...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...