E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Keanu Reeves

Etiketim: Keanu Reeves

Keanu Reeves pozon me çiftin që po martohej, ndërsa FOTO bëhet...

Jarrod Camara dhe Leslie Walker janë martuar në Kaliforni, ndërsa para ceremonisë, një mik i tyre e kishte parë aktorin Keanu Reeves në një...

Wynona Ryder është e martuar me Keanu Reeves prej 26 vjetësh

Kanë kaluar 26 vite nga dalja e filmit 'Dracula', i Francis Ford Coppola. Gjatë një interviste, Winona Ryder ka rrëfyer se është e bindur se...

FOTO/ Keanu Reeves, i plagosur dhe i gjakosur nën shiun e...

I plagosur, i gjakosur, nën shiun që bie me vrull dhe me fytyrën e tensionuar. Kështu shfaqet Keanu Reeves në filmin “John Wick 3”. Në...

Ylli i Hollivudit i bën shqiptares dhuratën më të bukur për...

Ylli i hollivudit ka ndaluar për drekë në restorantin e shqiptares në Zvicër, në ditën e Shën Valentinit. “Nuk mund ta besoj se Keanu Reeves...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë verbale...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...