E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Kate

Etiketim: kate

Fqinjët guximtarë ngjiten 4 kate për të shpëtuar vajzën rreth 3...

Një vajzë e vogël në Kinë që kishte mbetur e bllokuar në platformën e kondicionerin jashtë shtëpisë rreth 30 metra është shpëtuar nga dy...

U largua nga Anglia, çfarë e shtyu Kate të ndahej nga...

Kate dhe William janë një prej çifteve më të dashur në Angli. Ata janë bërë prindër për herë të tretë dhe gjithçka shkon për...

Askush nuk e dinte, por Kate dhe William janë ndarë për...

U dashuruan që në universitet kur Kate ishte një studente e zakonshme, por Princi William dhe bashkëshortja e tij duket se nuk e kanë...

Meghan dhe Kate/ Dy kunatat bashkë për herë të parë në...

Dy kunatat bashkë në daljen e tyre të parë pa bashkëshortët. Pra bëhet fjalë për Kate dhe Meghan, të cilat kanë zgjedhur shkallët e...

Nuk ka më mister, fëmija i princit William dhe Kate, mund...

Teksa po afrohet data kur do të lind fëmija i tretë i çiftit mbretëror të Kate Middleton dhe Princit William, zërat e shumtë thonë...

Kritika ndaj Kate, Dukesha ‘shkel’ kodin e veshjes në ndarjene çmimeve...

Mbrëmjen e së dielës u mbajt në Londër ceremonia e 71-të e British Academy of Film and Television Awards, BAFTA që quhet ndryshe Oscar-ët...

Fotoja ikonë i ndryshoi jetën, gruaja bëhet milionere (FOTO)

Pak javë më parë, një grua ia doli të shkrepë krejt rastësisht foton ikonike të çifteve mbretërorë. Gruaja me shans arriti të tërheqë vëmendjen...

Ja kur vjen në jetë fëmija i William & Kate

Fëmija i tretë i Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit pritet të vijë në jetë në muajin prill, sipas asaj që ka njoftuar vet çifti,...

Londër, një kërcim me Kate, ariu Paddington fton dukeshën në vallëzim

Një moment jashtë programit për çiftin mbretëror i shoqëruar nga princi Harry. Me rastin e forumit për bamirësi në stacionin londinez Paddington. Përveç dukës dhe dukeshës...

7 gjërat interesante në shtëpinë e Kate dhe William

Gjithmonë ka kuriozitet të dihet më shumë për jetën e Princit William dhe Dukeshës Kate. Ata ndiqen gjithmonë me shumë vëmendje në daljet e...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...