E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Kate Middleton

Etiketim: Kate Middleton

Kate Middleton, e mrekullueshme me të bardha në Bafta 2019

Kate Middleton në tapetin e kuq të Bafta 2019, Oscari anglez, ka katalizuar të gjithë vëmendjen, me një fustan të bardhë që i nxirrte...

Ish-fotografi rrëfen “sekretin” për Meghan dhe Kate

Lajmet rreth Familjes Mbretërore në Britaninë e Madhe përbëjnë gjithnjë interes në mbarë botën. E sidomos kur bëhet fjalë për Princeshat Meghan Markle dhe...

Kate Middleton dëshiron një tjetër fëmijë me Princ Williams

Kate Middleton dhe Princi William me shumë gjasa do kenë një tjetër fëmijë pas Princit Louis. Mediat raportojnë se Duka dhe Dukesha e Kembrixhit mund...

Kate Middleton feston 37-vjetorin, ja si dukej para se të martohej

Dukesha e Cambridge feston sot ditëlindjen e 37. Kate Middleton, bashkeshortja e Princit William mbreti i ardhshëm britanik, është një nga gratë më elegante...

Princi Çarls ”pajton” Kate dhe Meghan

I akuzuar në të kaluarën për sjelljen indiferente ndaj fëmijëve të tij, Princi i Anglisë po e rikoncepton skeptrin e një babai të vëmendshëm...

Kate Middleton mban vetëm katër gjëra në çantë

Çfarë ka në çantën e Kate Middleton? Sipas një biografie të Kate nga Marcia Moddy, Dukesha nuk del nga shtëpia pa katër sende që...

Kate dhe Meghan përsëritën veshjen në daljen e fundit publike

Kate Middleton dhe Meghan Markle janë në qendër të mediave pas çdo daljeje publike. Edhe këtë herë vëmendja e të gjithëve ishte tek dy...

Sekretet “e nxehta” të Kate Middleton – Nga lojërat seksi tek...

Në vitin 2011 Kate u martua me princin William dhe u bë dukesha e Cambridge si dhe mbretëresha e ardhshme e Anglise. Filluan kërkimet mbi...

Kate dhe Meghan nuk mund ta veshin asnjëherë këtë ngjyrë, arsyeja...

Meghan Markle dhe Kate Middleton janë dy femrat më të ndjekura në botë që i shohim të gjithë me vëmendje në çdo dalje të...

Princ William ka një shenjë në fytyrë, fiks si nusja (FOTO)

Kanë kaluar 30 sekonda që kur mësuam se Kate Middleton ka një shenjë në tëmthin e majtë dhe ja ku jemi sërish, duke bërë...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...