E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Kardashian

Etiketim: Kardashian

“Më vjen turp që jam në këtë familje”, ja detajet e...

Kortney, motra më e madhe e Kardashianëve tha se i vjen turp që është pjesë e një familjeje kaq të shpifur në serinë e...

Grimieri i Kim Kardashian ka një pyetje për të gjithë shqiptarët

Mario Dedivanovic është grimieri personal i se famshmes Kim Kardashian. Mario punon nderkohë edhe me personazhe te tjerë të njohura të showbizit, siç janë Jenniffer Lopez, Chanel Iman, Chrissy Teigen...

Tjetër video seksi në familjen Kardashian

Interneti po tregohet i pamëshirshëm për të gjitha arsyet e gabuara. Një video e ish-partneres së Rob Kardashian, Blac Chyna-s ndërsa performon seks oral ka...

North West pret me padurim ardhjen në jetë të motrës së...

Familja West-Kardashian janë duke kaluar periudhën më të bukur të vitit jo vetëm për shkak të festave por edhe sepse për pak javë vjen...

E gjithë familja Kardashian kundër shtatzënisë së Kylie

Edhe pse ende nuk është bërë një deklaratë zyrtare nga familja e saj e madhe e famshme por burime të ndryshme kanë konfirmuar për...

FOTO/ Si dukej familja Kardashian para 10 vjetësh në sezonin e...

Ndoshta pa e kuptuar por kanë kaluar 10 vite që nga sezoni i parë i reality show, “Keeping up with Kardashians”. Jeta e tyre,...

Si duket gjithë familja Kardashian pa grim?

Familja Kardashian janë të njohura për një sër gjërash, por të gjithë e dimë dashurinë që kanë ato për grimin dhe selfiet e bukura. Ato...

Kardashianët i dalin kundër djalit të vetëm të familjes: ‘Ndihemi të...

Mbremjen e djeshme, Bob Kardashian, i vetmi mashkull i familjes më të famshme në botë, pati një shpërthim ndaj ish-bashkëshortes Blac Chyna. Sigurisht që...

Kim Kardashian publikon për herë të parë foton e mbesës së...

Vëllai i motrave Kardashian është bërë me vajzë. Dream erdhi në jetë pas lidhjes së Rob Kardashian me modelen Blac Chyna. Ndonëse motrat Kardashian...

Ja çfarë thonë motrat Kardashian për pornografinë

Motrat Kardashian nuk turpërohen të flasin kur është fjala për pornografinë. Kim Kardashian ka realizuar video pornografike dhe ajo vazhdon të jetë nga më të...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Më shumë mandate për PS sot?

Nga Eduard Zaloshnja - Në daljen e tij të fundit në një studio televizive (ka dalë në dhjetëra...

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...