E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Kandidat

Etiketim: kandidat

Anastas Angjeli kryetar i KLSH-se? Meta: Propozimet e mija nuk synojnë...

A do të jetë Anastas Angjeli kandidatura e tretë për postin e KLSH-së, që presidenti Ilir Meta do t'i vendosë në tavolinë maxhorancës për...

Kushner, kandidat për të pasuar John Kelly

Dhëndri i Donald Trumpit dhe këshillar i lartë njëkohësisht, Jared Kushner është përfshirë në listën e kandidatëve potencialë për rolin e shefit të stafit...

Orgji me 5 femra, politikanit të martuar i publikojnë videon: Nuk...

Nëse je një personazh publik, sigurisht që çdo gjë në lidhje me jetën private, do të ngjallë kureshtjen e mediave dhe të publikut gjithashtu. Por...

Salvini, kandidat i populistëve për të zëvendësuar Juncker

Zëvendës/kryeministri italian, njëherësh Minisër i Brendshëm, Matteo Salvini mund të jetë zëvëndësuesi i Jean Claude Juncker në zgjedhjet e ardhshme europiane. Në një intervistë të...

Kandidati për deputet trup muskuloz (FOTO)

Naser Osmani është kandidat i koalicionit LDK-AKR-Alternativa në këto zgjedhje, por krahas politikës ai njihet në Kosovë edhe për stilin e veshjes dhe muskujt...

Ndizet gara për Bashkinë e Kavajës. LSI do garojë me kandidatin...

Zhvillime interesante po sjellin zgjedhjet e 25 qershorit. Pas pazarit Rama-Basha për zgjedhjet parlamentare dhe vendimit të tyre politik, të paprecedent, që nuk lejuan...

Zgjedhjet, nënkryetari për Tiranën Ardit Çela: Do dalim forcë e parë

Kandidati i Lëvizjes Socialiste për Integrim në qarkun e Tiranës, Ardit Çela, vlerëson mentalitetin e kësaj force politike për të afruar dhe promovuar të...

Zgjedhjet në Kavajë, zbulohet kandidati i “pavarur”

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të miratojë nesër përmbajtjen e fletës së votimit për kandidatët për kryetar bashkie në Kavajë, proces që do të...

Ja kush do jetë kandidati i PS për zgjedhjet në Kavajë

Klodjan Shehi do të jetë kandidati i Partisë Socialiste për Kryetar të Kavajës zgjedhjet që do të më 7 Maj. Kandidatura e Shehit, që është...

LIBRA do hyjë në zgjedhje, Blushi suprizon me zgjedhjen e kandidatëve

Ben Blushi i LIBRA-s ka gjetur një formë origjinale për zgjedhjen e kandidatëve për deputetë. Nëpërmjet shpërndarjes “online” të një formulari me 21 pyetje,...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...