E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Kanabisin

Etiketim: kanabisin

Raporti për kanabisin, Manjani: Qeveria i shpalli luftë edhe CIA-s

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani duke iu referuar të dhënave të publikuara në raportin e CIA-s për kanabisin dhe sqarimit të Qeverisë e cila...

Edi Rama: Një shpjegim për kanabisin. Ata të kazanit të mos...

 I gjendur nën kritikat e përditshme për kanabisin, Edi Rama ka marrë përsipër të shpjegojë vetë shifrat e Policisë së Shtetit në luftën kundër...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...