E hënë, Nentor 12, 2018
Ballina Etiketimet Kallzim

Etiketim: kallzim

Zhduket nëna e dy fëmijëve në Vlorë

“Një grua në Vlorë është larguar nga banesa prej ditësh duke braktisur dy fëmijët e saj”. Kallëzimi është bërë një ditë më parë nga...

34 zjarre të qëllimshme, Policia raporton në Prokurori dy motivet e...

Një pjesë e mirë e zjarreve që kanë goditur vendin javët e fundit janë të qëllimshme dhe motivet janë kryesisht dy. Policia e Shtetit...

EDITORIAL

Ish-ministri Tahiri drejt postit si zv/kryeministër

-Fillimisht kryeministri, te Sokol Balla, dhe më pas Taulant Balla në TVSH deklarojnë se “Sajmir Tahiri është...

FORUM

Horst Seehofer kërkon t’i japë fund karrierës politike

Kryetari i Partisë Kristiansociale, CSU, dhe ministër i Brendshëm federal, Horst Seehofer do të dorëzojë vitin e...

Speciale/ Pranë arbëreshëve në Kalabri

Ka një kureshtje të natyrshme për këdo viziton viset arbëreshe në Itali, ku gjendet një histori gjysmë...