E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Kadri Veseli

Etiketim: Kadri Veseli

“Ekipi i Kosovës, një Brazil i vogël”

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli doli në pritje të heronjve të përfaqësueses së Kosovës në futboll. Ai ishte shumë i emocionuar, që kishte...

Arrestohet deputeti Glauk Konjufca, hodhi gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi akuzohet se ka hedhur gaz lotsjellës në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit.  Mësohet se...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...

Revansh i ri Ballkanik i Rusisë nga Bosnja

Nga Shaban Murati - Një arsye shumë e fortë duhet ta ketë shtyrë ministrin e jashtëm rus,...