E mërkurë, Janar 16, 2019
Ballina Etiketimet Kaçavidë

Etiketim: kaçavidë

Babë e bijë plagosen me kaçavidë nga një djalë

Dy persona kanë mbetur të plagosur, gjatë një konflikti të ndodhur pasditen e djeshme. Më konkretisht të plagosur kanë mbetur një vajzë e re, dhe...

I riu qëllohet me kaçavidë, në gjendje të rëndë

Një sherr mes dy të rinjsh ka përfunduar me plagosjen e të dyve. Një prej tyre, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. “Rreth orës 16.00,...

Sherr në Pogradec, 60-vjeçari me precedent godet me kaçavidë të riun...

Një konflikt mes dy personave ka përfunduar me një të plagosur, ndërsa autori është arrestuar. Pasditen e sotme në lagjen nr. 2 Pogradec në...

Ekzekutoi shokun me kaçavidë, ekstradohet nga Spanja i dënuari me 22...

Gazmend Nure 39 vjeç, në kërkim për vrasje nga autoritet italiane për vrasje, është ekstraduar nga Spanja në Itali. Në shtetin fqinjë, siç raportojnë këtë...

Sulmoi barbarisht me kaçavidë gruan, shqiptari arrestohet pas dy vitesh arrati

Pas dy vitesh në arrati, ka përfunduar "aventura" e një 26-vjeçari shqiptar nga Kosova, i cili sulmoi barbarisht gruan e tij me kaçavidë. Ngjarja...

Sherr me ish-të dashurin shqiptar, polakja e sulmon me kaçavidë, përfundon...

Një 39-vjeçare është paraqitur para Gjykatës themelore në Günzburg, për shkaktim të lëndimeve të rrezikshme trupore. Tani, ajo do të duhet të paguajë gjobë. Duket...

EDITORIAL

Surpriza/Pedagogët fillojnë protestën e madhe, bashkohen me studentët

Pas studentëve, që tundën themelet e shtetit, po dalin edhe pedagogët. Një zhvillim i papritur ka ndodhur...

FORUM

Pedagogu Artan Fuga: Studentë, këputini zinxhirët që ju lidhin

Pedagogu dhe akademiku Artan Fuga me një shkrim në faqen e tij në Facebook ka shkruar për...

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...