E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Jurgen Klopp

Etiketim: Jurgen Klopp

Klopp bëhet diktator te Liverpooli: Mësoni anglishten ose …

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp,  ka detyruar futbollistët e tij jo anglishtfolës t’i nënshtrohen mësimeve të gjuhës angleze. Dy emrat më të fundit që...

Është në krye të Premier League, Klopp habit: Jemi në gjendje...

Salah i dhuroi dje Liverpoolit fitoren tretë në kampionat, duke e ngjitur në krye të renditjes, por jo të gjithë kanë mbetur të kënaqur...

Klopp: Në fillim të gjithë dyshuan për Shaqirin, por ai është...

Transferimi i Xherdan Shaqirit nga Stoke City tek Liverpool këtë verë ishte surprizuese, pasi kosovari  ishte blerja më e lirë e ekipit të drejtuar...

Revolucioni i Klopp nisi nga mbrojtja, ja si e transformojë në...

Liverpooli ju afrua titullit kampion në vitin 2013 nën drejtimin e Brendan Rodgers, por kishte një mbrojtje të dobët me 50 gola të pësuar....

“Kush mendon se dëmtimi i De Bruyne na favorizon, është një...

Dëmtimi i rëndë i De Bruyne, mund të ketë gëzuar rivalët në Premier League, por trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk mendon se ai...

Klopp-it nuk i del inati me Ramos: Më mirë të humbas...

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ende nuk e ka harruar ndërhyrjen e rëndë të Sergio Ramos në finalen e Champions League, që i kushti...

Jurgen Klopp përfundon në spital, ende mister arsyet

Jurgen Klopp, trajneri i Liverpool ka lënë stërvitjen dhe ka përfunduar në spital. Sipas mediave britanike, ai është kontrolluar nga mjekët dhe sipas lajmeve...

Dy trajnerë të ‘çmendur’ takohen sërish, shikoni përplasjen e kaluar mes...

Jurgen Klopp dhe Jose Mourinho takohen sot në duelin mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit në Premierligë. Dy rivalët e mëdhenj ishin përplasur keq në ballafaqimin...

Jurgen Klopp revoltohet me gazetarin rus, braktis konferencën për shtyp

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbyllur konferencën për shtyp pas pyetjes së parë të bërë nga një gazetar rus. Ai është revoltuar kur...

VIDEO/ Klop përplaset me stafin e Sevillias në përfundim të ndeshjes

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është përplasur me stafin e Sevillas në fund të ndeshjes në “Anfield”, ku “Të Kuqtë” morën vetëm një pikë,...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...