E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Julian Shota

Etiketim: Julian Shota

U kërcënua me jetë, Presidenti Meta pret në një takim gazetarin...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me gazetarin e “Report TV”, Julian Shota, i cili u kërcënua me jetë pak ditë...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...