E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Julian Shota

Etiketim: Julian Shota

U kërcënua me jetë, Presidenti Meta pret në një takim gazetarin...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me gazetarin e “Report TV”, Julian Shota, i cili u kërcënua me jetë pak ditë...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Bëhu i marrë, jo i mjerë!

Nga: Rudina Xhunga Kur unë mbarova studimet e mia, ishin katër vitet e fillimit të tranzicionit shqiptar. Juve...

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...