E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Jul deda

Etiketim: jul deda

Deda: Ka pisa në Parlament, ka pisa edhe në skenë!

Aktori i njohur i humorit, Jul Deda i ftuar në "360 Gradë" në Ora News debatoi me aktorin tjetër Rezart Veleshnja mbi angazhimin e...

Agron Llakaj i kthehet Jul Dedës: S’jam dakord që je i...

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se nuk është dakord që aktorët e humorit...

Protesta për teatrin, Jul Deda: Masa radikale se “kështu i do...

Aktori i mirënjohur i humorit Julian Deda i ka bërë dje thirrje qytetarëve që të marrin pjesë në marshimin që zhvillohet sot kundër prishjes...

Jul Deda i përgjigjet Gentian Zenelajt për intervistën në “Thumb”

Në një interviste ekskluzive në emisionin “Thumb: javën e kaluar Gent Zenelaj rrëfeu për herë të parë arsyen se përse nuk flet sot me...

Gent Zenelaj tregon pse nuk flet me Jul Dedën: Molla e...

Për herë të parë Gentian Zenelaj ka sqaruar në “Thumb” arsyet e vërteta se përse nuk flet sot me Julian Dedën. Ai u ka rrëfyer...

Jul Deda për kandidaturën e Finos

ktori i humorit Julian Deda reagon në lidhje me kandidaturën e Bashkim Finos për postin e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit. Nëpërmjet një postimi...

Kapexhiu i dhuron aktorit të PD-së 12 karikatura të Veliajt: Punon...

I ka lëndë të parë gati për çdo ditë në gazetën “Mapo”. Çdo fjalë e tyre është një punë e re për të. Është...

Jul Deda: S’do ikja nga Portokallia, por më pushuan

Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog, ai ka folur gjatë në...

Aktori Jul Deda flet pa ‘dorashka’: Gent Zeneli më la në...

Kur vjen puna tek intervistat pa dorashka, Jul Deda është një nder ta. Me atë mënyrën e tij të të përgjigjurit, ai është ngacmuar...

VIDEO/ ‘Lista Basha’, shpërthen aktori dhe gazetari i njohur. Një pyetje...

Pakënaqësitë ndaj listës së bërë publike nga kreu i PD-së, Lulzim Basha janë bërë publike. Aktori i njohur Julian Deda, eshte dhe anetar i Keshillit...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...