Ballina Etiketimet Juan Mata

Etiketim: Juan Mata

Manchester United kërkon brazilianin e Chelsea

Juan Mata po luan ndeshjet e fundit me fanelën e Manchester United, pasi në fundin e sezonit futbollisti 30-vjeçar do të largohet nga “Old...

The Guardian: Mata futbollisti më i mirë i vitit 2017

Gazeta e madhe britanike, The Guardian ka përzgjedhur mesfushorin e Manchester Unitedit, Juan Mata si futbollistin më të mirë të vitit 2017 Mesfushori spanjoll gjatë...

EMRAT/ Superskuadra, ja yjet e mëdhenj që u skadojnë kontratat në...

E përditshmja spanjolle ‘Marca’ ka bërë një listë me emrat e futbollistëve të mëdhenj që do të jenë të lirë në verën e vitit...

EDITORIAL

Dyfytyrësia e PS-së për ish-ministrin Sajmir Tahiri

Dje ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri u shfaq jo vetëm në sallën e parlamentit për të bërë...

FORUM

Enver Hoxha i dhuroi Nikita Hrushovit shpatën e argjendtë të Bib Dodës

RUBRIKA “SHQIPTARËT DHE BARBARËT” Objekti i rrallë që ja kishte dhuruar 100 vjet më parë Perandori i...

Deklaratë e rrallë e komuniteteve fetare për BE dhe politikën shqiptare

Përfaqësuesit e pesë besimeve fetare kryesore në vend kanë shpërndarë sot një deklaratë për marrjen e rekomandimit...