E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Jozefina Topalli

Etiketim: Jozefina Topalli

Vrasja në Shkodër, alarmi i Jozefina Topallit: Qyteti im është nën...

Ish-deputetja demokrate dhe ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në Shkodër ditën e sotme, ku u vra me armë...

Jozefina Topalli thyen heshtjen: Rama lau duart si Pilati

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka reaguar sot ashpër pas qëndrimit të mbajtur nga kryeministri Edi Rama lidhur me çështjen aq shumë të debatuar...

”Paqe” me Rulin dhe Mustafajn, Basha flet për Topallin dhe Patozin

Takimi në selinë blu i Lulzim Bashës me Genc Rulin dhe Besnik Mustafajn, ngjalli interes të gazetarët, të cilët e pyetën kreun e PD-së...

Jozefina Topalli mes socialistëve (FOTOLAJM)

Pas një mungese të gjatë në publik, Jozefina Topalli është shfaqur këtë të enjte në Kuvend. Ajo ka marrë pjesë në ingurimin e bustit...

Negociatat, BE një video-mesazh që ka në qendër Topallin

Duke shtyrë vendimin për Shqipërinë për votim në 2019, Bashkimi Europian përveç kushteve të renditura, u ka dhenë dhe një vit kohë kundërshtarëve politike...

Jozefina Topalli padit Kuvendin, kërkon pagat e bojkotit në 2014 dhe...

Deputetë dhe ish-deputetë të opozitës dhe pse bojkotuan parlamentin me vullnetin e tyre në periudhat qershor 2014 Janar 2015 dhe shkurt 2017 qershor 2017...

Eva Murati feston ditëlindjen, po djali i Jozefina Topallit pse mungoi?

Lajmi se moderatorja e njohur Eva Murati është ndarë nga djali i Jozefina Topallit, pas 8 vitesh lidhje u shpërnda në media disa ditë...

Topalli: Nuk ka kuorum, tani Lulzim hipi avionit dhe ik në...

Ish-nënkryetarja e PD, Jozefina Topalli e konsideron të manipuluar edhe votën e sotme në Kuvendin Kombëtar të partisë së saj, duke theksuar se nuk...

Topalli akuza të forta ndaj Bashës

Me Lulzim Bashën në krye, Jozefina Topalli është e bindur që Partia Demokratike nuk vjen dot në pushtet. Ajo hedh akuza të forta ndaj kreut...

Reagon Topalli: Dje e premte e zezë për PD-në. Luli do...

Nga Jozefina Topalli Keshilli Kombetar i PD u mblodh ne fund te mandatit te tij per here te pare(pas atij zgjedhor). Per here te pare ne...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...