E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Jona Spahiu

Etiketim: Jona Spahiu

Jona Spahiu zbulon domethënien e emrit të djalit

Moderatorja Jona Spahiu ka vetëm pak ditë që është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka zbuluar emrin dhe domethënien e fëmijës me...

Moderatorja e njohur shqiptare, bëhet nënë për herë të parë

Prej disa muajsh ajo ju përkushtua shtatzënisë, duke u shkëputur përkohësisht nga ekrani. Por kjo e hënë ka qenë një ditë e veçantë për moderatoren...

Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë. Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun...

Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor...

Moderatorja e njohur Jona Spahiu realizoi një dasmë vërtet të bukur, por njëkohësisht edhe shumë private me familjarët dhe miqtë e saj më të...

Martohet moderatorja Jona Spahiu, ja pamjet nga festa

Martesa e saj u përshpejtua për shkak se është shtatzënë, por kjo nuk e pengoi që të organizojë një festë tradicionale. Mbrëmjen e së dielës...

1 javë para dasmës, Jona Spahiut ja mbushin shtëpinë me dhurata...

Prej kohësh është përfolur në media se moderatorja e njohur Jona Spahiu është në pritje të një fëmije dhe se shumë shpejt do i jap...

Jona Sphaiu 4-muajshe shtatzënë, zbulohet gjinia

U përfol shumë që moderatorja, Jona Spahiu, ishte shtatzënë dhe së shpejti do të martohet. Ajo është një prej personazhe më të spikatur të...

Jona Spahiu shijon ditët e shtatzënisë (FOTO)

Flitet prej kohësh se moderatorja e njohur, Jona Spahiu është në pritje të ëmbël. Megjithatë edhe pse vetë ajo nuk ka pranuar asgjë publikisht,...

FOTO/ Dy muaj para dasmës, moderatorja shqiptare është në pritje të...

Vera e 2018-s do të jetë e ceremonive të dashurisë mes personazheve të njohur publikë. Vetëm dy ditë më parë u shkrua për martesën luksoze...

Moderatorja e njohur rrëfen historinë e dashurisë: E kam të pamundur...

Disa njerëz gjërat e bukura, të shtrenjta, duan t’i mbajnë vetëm për vete nga frika se mos i lëndojnë nëse i ndajnë me të...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...