E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Jennifer Aniston

Etiketim: Jennifer Aniston

Të rejat më të fundit nga Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Në mediat e huaja rozë prej ditësh po qarkullon lajmi se Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë rikthyer së bashku. Por lajmet nga yjet e...

Jennifer Aniston e Brad Pitt bashkë? Komuna italiane në Komo, deklaratë

Asnjë rikthim përrallor! Historia e dashurisë mes Jennifer Aniston dhe ish bashkëshortit Brad Pitt është definitivisht diçka e shkuar tanimë. Edhe pse romantikët e pandreqshëm...

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, “muaj mjalti” në Itali

Sipas revistave të mediave rozë "In Touch" dhe "The New Idea" yjet e Hollywood Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë rikthyer bashkë. Sipas mediave dy...

Dieta/ Si është mëngjesi dhe dreka e Jennifer Aniston

Ajo është 47 vjeç, por fiziku i saj nuk tregon më shumë se 25. Aktorja Jennifer Aniston, duket se ka një kujdes të veçantë...

FOTO/ Brenda vilës 21 milionë $ të Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, njihet si aktorja më e mirë në kinematografinë amerikane, në serialet e ndryshme komedi. Aniston bën pjesë në personazhet më të pasur...

Mister pas ndarjes së Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, a ishin...

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux janë ndarë, por a ishin vërtetë të martuar? Ky mister qarkullon në rrjetet sociale, duke ngritur dyshime për martesën mes...

Mendoni se Brad dhe Jennifer do të ribashkohen, por ata nuk...

Gënjeni nëse thoni se pas ndarjes së Jennifer Aniston dhe Justin Theroux nuk menduat se Aniston duhet të ribashkohet me Brad. Në fakt ata nuk...

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, sërish bashkë?

Sapo u përhap lajmi që Jennifer Aniston dhe Justin Theroux u ndanë pas 2 vitesh martesë dhe filluan thashethemet për një lidhje të re...

Ndahet pas 5 vitesh çifti më i famshëm i Hollywood

Çifti i Hollywood , Jennifer Aniston dhe Justin Theroux kanë vendosur të ndahen pas 2 vitesh martese, shkruan BBC. Ata nuk dhanë asnjë arsye përse...

Luftë mes Jennifer Aniston dhe fqinjit të saj

Norman Resnicow është fqinji që me plot gojë ‘po ja nxin jetën’ Jennifer Aniston dhe bashkëshortit të saj Justin Theroux. Ai është hedhur në gjyq...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...