E mërkurë, Janar 16, 2019
Ballina Etiketimet Jasmine Sanders

Etiketim: Jasmine Sanders

Trupi i Jasmine Sanders në “Love Magazine” (Foto)

Në edicionin e 14-të të të publikimit të saj të kalendarit seksi, revista “Love Magazine” ka zbuluar trupin dhe muskujt e barkut të Jasmine...

EDITORIAL

Surpriza/Pedagogët fillojnë protestën e madhe, bashkohen me studentët

Pas studentëve, që tundën themelet e shtetit, po dalin edhe pedagogët. Një zhvillim i papritur ka ndodhur...

FORUM

Kur shpërdorohet procesi kushtetues i ligjbërjes

Nga Luan Rama, Zevendeskryetari i LSI-se Miratimi i “Ligjit për Kadastrën” vjedhurazi e për të vjedhur është vetëm...

Dështimi i madh i BE me Kosovën

Nga Shaban Murati Tani mund të thuhet me bindje se BE ka pësuar dështimin e saj të tretë në...