E mërkurë, Janar 23, 2019
Ballina Etiketimet Ish-ministrja e Integrimit

Etiketim: ish-ministrja e Integrimit

“Veliaj”, Gjosha: Më shumë fasadë, Kryemadhi u nxor nga konteksti

Komentet e Monika Kryemadhit për Erion Veliaj, ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha i cilëson si të shkëputura nga konteksti. Por Gjosha ka një mendim...

Gjosha: Azilkërkuesit, “bomba me sahat” për integrimin dhe vizat

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në një intervistë për gazetën “Standard”, ka komentuar raportin e fundit të eurostat mbi numrin e lartë të azilkërkuesve...

Situata ekonomike në Shqipëri/ Gjosha: Për të dalë nga kjo krizë...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha e ka cilësuar kaotike situatën ekonomike ku ndodhet Shqipëria. Përmes një postimi të gjatë në "Facebook", Gjosha shkruan se qytetarët...

Ish-ministrja e Integrimit: Përgatituni! Ja pyetjet që do ju bëjnë në...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha që vjen nga radhët e LSI-së teksa u ndal rekomandimi që dha sot KE për çeljen e negociatave të...

Majlinda Bregu kritikon Bashën: Pushteti nuk vjen nga largimi i negociatave

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka reaguar pas deklaratave të kryedemokratit Lulzim Basha se PD kërkon të hapen negociatat e anëtarësimit të Shqipërisë në...

Klajda Gjosha: Shqipëria e ka humbur trenin e 2025

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka komentuar sot procesin e integrimit të vendit në BE. Në një intervistë për “Top Show”, Gjosha thotë se...

Klajda Gjosha: Me kë u konsultua Rama për votën kundër SHBA?

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për votimin e Shqipërisë kundër SHBA në OKB. Në një koment në Facebook, Gjosha thotë se një...

Raporti i OSBE/ODIHR. Klajda Gjosha: Zgjedhjet ishin ankand

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për raportin e OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 25 qershorit. Në një koment në Facebook, ajo shprehet se...

Dhuna e policisë në Shkozë. Gjosha: Shtet i pashpirt

ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për dhunën e policisë në Shkodër, gjatë aksionit për prishjen e shtëpive të banorëve. Në një koment në...

EDITORIAL

Presidenti shqiptar Ilir Meta në Tuz të Malit të ZI

Presidenti Meta vazhdon vizitën e suksesshme në Mal të Zit. Pasi u prit me nderime shtetrore nga...

FORUM

Andi Bushati: Rama ka kapur drejtësinë dhe shërbimin sekret

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “opinion” në News 24 komentoi shkarkimin e drejtorëve të fundit...

Kosovë-Serbi, në dialog nga “pika zero”

Nga Bekim Bislimi, Rel Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun...