E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Ish-kryeministri

Etiketim: Ish-kryeministri

Detaje të reja/ Vrasësi i laçianit ishte i mbrojtur nga …

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të ardhur në adresë të tij, ku akuzon policinë së ishte mbrojtësi i vrasësit të Kejsi...

Berisha: Forca e Krimit godet fuqishëm në Shkodër, killeri shkoi drejt...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me ashpërsi sot pas vrasjes së rëndës që tronditi Shkodrën, ekzekutimin e një çifti në prani të fëmijës së tyre. Berisha...

Berisha i përgjigjet Ramës: Ja e vërteta për by Pass-et e...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar deklarimet e Kryeministritn Rama në lidhje me Bay Pass-et e Fierit dhe Vlorës. Berisha thekson se financimet për të dy...

Berisha jep alarmin: 15 vrasës qarkullojnë të lirë në qytetin e...

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook i referohet denoncimit të një qytetari dixhital i cili thotë se në qytetin e...

Thirrja e shkrimtarit të njohur për ish-kryeministrin: Mbroni TK nga mafia

Shkrimtari i njohur shqiptar, fitues i çmimeve evropiane, Rudi Erebara i është bashkuar artistëve në betejën e tyre për të mbrojtur Teatrin Kombëtar. Erebara...

Berisha takon Zaev: Diskutime për linjën hekurudhore mes dy vendeve

Ish- kryeministri Sali Berisha ka takuar kreun e ekzekutivit maqedonas Zoran Zaev. Lajmi bëhet i ditur nga vetë Berisha i cili shkruan se takimi mes...

FOTOLAJM/ Sekuestrimi i 3.4 mln eurove në Durrës, shihni si Berisha...

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i kursen sulmet sa herë i jepet rasti për qeverinë ‘Rama’. Ndaj në valën e akuzave dhe sulmeve pas kapjes...

Berisha viziton bukuritë shqiptare: Aty ku lahen zanat!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur që këto ditë ti kalojë në zonat malorë të Shqipërisë. Pas Rugovës ai është ndaluar në një tjetër vend...

“Rama pranon 600 mijë refugjatë sirianë në Shqipëri, në këmbim të...

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se kryeministri Edi Rama është ofruar që të pranojë 600 mijë refugjatë sirianë, ish-terroristë në vendin tonë. Përmes një statusi në...

Denoncimi/ “Agresori pi birra me policinë, vëllai im rëndë në spital....

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një denoncim nga qytetari dixhital, ku ky i fundit akuzon policinë dhe prokurorinë...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...