E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Ish-kryeministri

Etiketim: Ish-kryeministri

VIDEO/ Berisha: Pisllëku sheshit, ‘Gjushi’ e mbushi me fekale bregdetin e...

Qytetarët kanë denoncuar pisllëkun që ka pushtuar bregdetin e Durrësit, ku aktualisht po kalojnë pushimet mijëra shqiptarë. Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një video...

Berisha: Vjedhje klamoroze, Rama 10 fishon çmimin e rrugëve

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në ‘Facebook’ ka reaguar për investimet e qeverisë ‘Rama’ për ndërtimin e rrugëve. Berisha tha se qeveria në këtë...

Berisha: Nuk jap këshilla kur nuk mi kërkojnë! Deklaratat e mia...

Ish-kryeministri Sali Berisha, në intervistën e tij për RTV Dukagjinin, tha se në deklaratën e tij për Kosovën, ai nuk i ka dhënë asnjë...

A është takuar Berisha me Arkanin? Ja si përgjigjet ish-kryeministri

Ish-kryeministri Sali Berisha, e ka mohuar në mënyrë kategorike, se vrasësi serb Arkan është strehuar në Shqipëri. Në një intervistë për RTV Dukagjinin, Berisha...

Berisha: Ja si e refuzova Drashkoviçin kur më ftoi për të...

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke folur për Kosovën në një intervistë për RTV Dukagjinin, tregoi se si pas rënies së regjimit komunist, disa herë serbët...

Berisha poston fotot e parcelave me kanabis ne Kruje

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar fotot e dërguara nga një qytetar, ku denoncon parcelat e mbjella me kanabis në fshatin Shtjez të malësisë së Krujës. Thuhet...

VIDEO-Denoncimi: Krim i rëndë mjedisor te Shkalla e Tujanit, plehrat dhe...

Lumi te Shkalla e Tujanit është dëshmia e krimeve mjedisore që kanë përfshirë shumë rajone të vendit. Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon e një qytetari...

Denoncimi te Berisha/ Akuza të rënda për Nikollën: Ministrja bën emërime...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh përmes të cilit lëshohen akuza të rënda për korrupsion ndaj Ministries së Arsimit Lindita Nikolla dhe disa...

Berisha: Vettingu, hanxhar në duart e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të KPK i cili konfirmoi sot në detyrë gjyqtarin Dritan Hallunaj. Në një postim në Facebook, Berisha...

Denoncimi te Berisha/ “Heton djalin e deputetit të Krujës për përdhunim,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim të policit dixhital. Në faqen e tij zyrtare në rrjetin social "Facebook", deputeti demokrat shkruan...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...