E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Ish-kryeministri

Etiketim: Ish-kryeministri

Dorëheqja e Kryeministrit Renzi në Itali. Sali Berisha: Tani radha e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar sot zhvillimet në Itali. Në një koment në Facebook ai thotë se pas dorëheqjes së Kryeministrit Renzi, tani është...

Vdes në një aksident ajror ish-kryeministri i Alberta-s në Kanada

Ish-kryeministri i Alberta-s në Kanada, Jim Prentice ka humbur jetën në një aksident ajror të enjten mbrëma. Lajmi është konfirmuar nga familjarët të cilët...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...