E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Ish bashkeshorti i Rovena Dilos

Etiketim: ish bashkeshorti i Rovena Dilos

Ish bashkëshorti i Rovena Dilos: S’kam pse konsumohem nëse s’dua martesën

Ish bashkëshorti i Rovena Dilos, pas dhjetë vitesh bashkëjetesë duket se ka lënë pas përjetimet e këqija dhe po e shijon këtë stad të...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...