E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Iphone

Etiketim: iphone

iPhone-ët e rinj, 33% më shtrenjtë në Evropë krahasuar me SHBA

Një gjë e sigurtë me debutimin e iPhone-ve të rinj këtë vit ishte çmimi i tyre edhe më i lartë sesa paraardhësit. Ditën e djeshme...

Tentoi të fuste Iphone në burg, arrestohet gardiani

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Sistemin e Burgjeve në datën 9 shtator 2018 ka arrestuar në flagrancë punonjësin e policisë të IEVP-së Fushë-Krujë,...

“Kini kujdes! Këta Iphone kanë një problem serioz”, Apple paralajmëron klientët

Janë të shumtë njerëzit që përdorin një Iphone dhe ky lajm do t’i vërë të gjithë në lëvizje. Në fakt kompania “Apple” u është...

Nëse keni një iPhone, duhet të kontrolloni nëse është në listën...

Apple ka zbuluar gjatë këtyre ditëve se “një përqindje shumë e vogël” e iPhone 8 kanë  me defekte nga fabrika prej të cilit mund...

Ja si do të duken dhe quhen iPhone-t e radhës

Ka pasur pak informacion në lidhje me emrat që do të kenë iPhone-t e rinj. Ka qenë veçanërisht i vështirë parashikimi i gjeneratës së...

Po thyen çdo rekord, ky celular smart kërkohet më shumë se...

Oppo ka qenë prej kohësh një ndër prodhuesit më të mëdhenj të smartphonëve në botë. Find X i kësaj kompanie të njohur dukej si një...

iPhone vjen me veçorinë e re, ndryshe nga ç’mund të kemi...

Apple, një prej kompanive më prestigjioze të smartfonëve në botë, ka bërë një njoftim të rëndësishëm për përdoruesit e iPhone. Pajisjet që do të bëhen...

Celularët më të mirë për vitin 2018

Tashmë shumëllojshmëria e telefonave të zgjuar mobil është aq e larmishme dhe ka kaq shumë mundësi zgjedhjesh. Por kush është telefoni më i mirë...

Risia e Apple, iPhone mund të përdoret dhe si çelës dere

Apple pritet të sjellë së shpejti përditësimin më të ri të sistemit operativ të iPhone, iOS 12, ku nuk mungojnë risitë për të gjithë...

“iPhone City”, qyteza-fabrikë në Kinë ku prodhohen gjysma e të gjithë...

Nëse përdorni një iPhone, gjasat janë që ai të jetë prodhuar në kompleksin gjigand të fabrikave në Zhengzhou në Kinë, një qytet prej 9.5...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...