E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet IPhone XS

Etiketim: iPhone XS

Erdhi edhe në Shqipëri, por sa rezistent është një iPhone XS...

Për të parë nëse kjo është e vërtetë, Tom’s Guide vendosi iPhone XS dhe XS Max në një provë rënie në beton nga lartësi...

Sa rezistent është një iPhone XS ndaj përplasjeve

Ne të gjithë kemi pasur momente të shkurtra paniku kur smartfonët tanë bien në sipërfaqe të ngurta, kështu që deklarimi i Apple se xhami...

Selfiet tuaja nuk kanë qenë kurrë më perfekte

Përdoruesit e iPhone XS kanë zbuluar një efekt të veçantë në celularin më të fundit nga Apple. Disa thonë se kamera në pjesën e...

Nga iPhone XS tek Apple Watch Series 4, ja çfarë pritet...

Ka ardhur sërish ajo kohë e vitit kur fanatikët e Apple presin me sytë nga kalendari për eventin e vitit. Ashtu siç është kthyer...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...