E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Interkonjektori

Etiketim: Interkonjektori

Interkonjektori Greqi-Bullgari nis ndërtimin brenda 2018

Interkonjektori Greqi-Bullgari (IGB) që do të mundësojë transportin e gazit azerbajxhanas në Bullgari do të nisë ndërtimin brenda vitit 2018. Lajmin e ka bërë...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...