E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Marotta tradhton Juventusin, pranë arritjes së akordit me rivalët

Beppe Marotta është shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Interin. Sipas mediave italiane, të hënën ka patur një takim mes ish-drejtuesit bardhezi dhe Steven...

Modric: Inter? Kurrë nuk e kam parë veten larg Real Madridit

Këtë verë u fol shumë në lidhje me një transferim të mundshëm të Luka Modric te skuadra e Interit, por mesfushori kroat ka mohuar...

Shënoi super gol në Champions, rinovimi i Icardit me Interin është...

Mauro Icardi është padyshim pika më e fortë e Interit, por kjo mesa duket nuk ka bindur drejtuesit për t’i rinovuar kontratën, e cila...

Icardi rrëfen emocionet e golit të parë në Champions: Kjo fitore...

Mauro Icardi i dha zemër skuadrës së tij, pasi barazoi rezultatin 4 minuta nga fundi ku dukej se gjithçka ishte e përfunduar. Sulmuesi i...

Inter-Parma, Spalletti surpriza në formacionin zyrtar

Seria A do të hapë javën e 4-t me ndeshjen mes Interit dhe Parmës, e cila do të luhet në orën 15;00 në “San...

Parma dhe Tottenham, Inter me “12 lojtarë” në fushë

“San Siro” premton të jetë “ferr” për kundërshtarët e Interit të cilët do të ndeshen me zikaltërit gjatë muajit shtator-tetor. E gjitha kjo për...

De Vrij: Nuk besoja që Ronaldo do të vinte te Juvja,...

Mbrojtësi i Interit, Stefan de Vrij ka folur për dy muajt e parë te skuadra e Interit. Mbrojtësi holandez, i cili mbërriti nga Lazio...

Modriç tek Interi në janar, më shumë se një ide

Transferimi i Luka Modriç tek Interi gjatë merkatos së janarit nuk është thjesht një ide. Pas zërave të ditëve të fundit, për vijimin e përpjekjeve...

Keita flet pa “frena”: Do të shënoj 15-20 gola këtë sezon...

Blerja më e re e Interit gjatë këtij sezoni, Keita Balde bën bilancet e para për rezultatet që pritet të ketë në sezonin e...

Interi shkëlqen pa Icardin, merr fitoren e parë ndaj Bolognës (VIDEO)

Interi më në fund gjen fitoren e parë në këtë sezon në Seria A. Skuadra e Lucciano Spallettit ka triumfuar 3-0 në transfertën ndaj...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...