E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Luhet Juventus-Inter, Marotta merr vendimin drastik

Dueli Juventus-Inter është kthyer në një klasike të futbollit italian dhe kjo fundjavë mund të jetë e zjarrtë në Seria A, pasi të premten...

Perisic tremb tifozët e Interit: Shpresoj që tifozët të më kuptojnë

Ivan Perisic është një ndër futbollistët e pakët që ka arritur t’i rezistojë ofertave të shumta të Jose Mourinhos. Kroati besoi te trajneri Luçiano...

Shaqiri rrëfehet për aventurën tek Interi: Nuk pendohem, gabova vetëm kohën

Sulmuesi i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri gjatë një interviste të dhënë për “La Gazzetta dello Sport” foli për kohën e kaluarwt tek Interi. 27-vjeçari deklaroi...

Zaneti mirëpret Marotën: Vlerë e shtuar për klubin

Në pritje të zyrtarizimit të Bepe Marotës, si drejtor i ri i ekipit të “Interit”, është kapiteni legjendar i zikaltërve, Javier Zanetti i cili...

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Inter- Frosinone

Interi ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Frosinones në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në Serie A. Në minutën e 10’ ishte Keita...

Inter përgatit “paketën” për yllin e Manchester United

Pasi i "vodhi" drejtorin sportiv, Inter e sfidon edhe në merkato Juventusin. Zikaltërit duket se e kanë e gjetur gjuhën e përbashkët me ish-drejtorin e...

“Bomba” e merkatos, Inter kërkon Pogba-n

Interi duket se po rikthehet në majat e Europës sidomos me nënshkrimin e Beppe Marotta si drejtor sportiv, i cili u largua nga Juve...

Merkato e Inter varet nga Mbappe

Inter është prej kohësh i interesuar për të nënshkruar me Luka Modric, dhe sipas mediave italiane rruga drejt tij është ajo që kalon nga...

Interi me 3 mungesa të mëdha për duelin e fundjavës në...

Luciano Spalletti pritet të ketë 3 mungesa të rëndësishme për duelin e fundjavës kundër Frosinones. Fillimisht u lëndua Sime Vrsaljko ndërsa sot edhe braziliani Dalbert...

FOTO/ Formacionet zyrtare: Inter – Barcelona, ka befasi…!

Sot në orën 21:00 Interi do të presë në “San Siro” skuadrën e Barcelonës në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Champions...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...