E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

FOTO/ Marrëveshja, sulmuesi i njohur pranon ofertën e Interit

Sulmuesi anësor i Fiorentinës, Federico Bernardeschi ka pranuar të transferohet te skuadra e Interit. “Premium Sport” raporton se “Nerazzurrët” kanë arritur një marrëveshje me Bernardeschi,...

FOTO/ Interi shumë pranë yllit të Real Madrit

Inter kërkon një përforcim të madh nga Real Madrid. James Rodriguez do të largohet nga Real Madrid, gjatë merkatos së verës. Mediat italiane shkruajnë se...

Merr fund dilema, trajneri i Interit mbërrin në Milano

Luciano Spalletti tashmë ka arritur në qytetin e Milanos. Ai shumë shpejtë pritet të zyrtarizohet si trajneri i Interit Drejtuesit e Interit u kanë dhënë...

‘Gazzetta dello Sport’ zbulon misterin: Ja ‘ylli’ që largohet nga Interi

E përditshmja italiane “La Gazzetta dello Sport”, ka zbuluar se Manchester United ka arritur një marrëveshje për të transferuar sulmuesin anësor të Interit, Ivan...

Spalletti te Interi nuk lejon largimin e Perisic. Ja kur zyrtarizohet...

Ka ngelur vetëm zyrtarizimi pasi Spalletti ka arritur një marrëveshje me klubin e Interit. Drejtuesit kinezë janë duke planifikuar për të ndërtuar në të...

FOTO/ Interi prezanton fanellat e reja për sezonin e ardhshëm

Klubi i Interit zyrtarisht ka prezantuar fanellën për sezonin e ardhshëm. Zikaltërit do të vazhdojnë bashkëpunimin me kompaninë e veshjeve sportive “Nike”, ndërsa edhe...

FOTO/ Ylli i Nice, transferohet tek Inter

Inter ka arritur marrëveshje për transferimin e një përforcimi nga Franca. “Sky Sport” raporton se “Zikaltrit” janë duke finalizuar detajet e transferimit të një...

FOTO/ Interi publikon fanellat e reja, shikoni ndryshimin

Fanellat e reja të Interit do të jenë me ngjyrat tradicionale të kaltra dhe të zeza, ashtu sikurse janë edhe ngjyrat e skuadrës. Fanellat e reja...

FOTO/ Tifozët e Interit largohen nga stadiumi, ja arsyeja

Ultarsit e Interit kanë braktisur shkallët e stadiumit në minutën e 20-t të ndeshjes, ku zikaltrit janë duke u ndeshur me Sasuolon. Largim8i i tyre...

Inter-Sasuolo, ja formacioni i skuadrave

Inter dhe Sassuolo kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes që fillon nw orën 12:30. Inter: Handanovic, D’Ambrosio, Murillo, Andreolli, Nagatomo, Brozovic, Gagliardini, Mario, Candreva, Perisic,...

EDITORIAL

Papa Francesku: Gjergj Kastriot-Skenderbeu, mbetet atlet i Krishterimit

Papa Francesku mbetet një mik i madh i shqiptarëve. Këtë të hënë organizuar nga e ngarkuara me...

FORUM

SHBA pas zgjedhjeve, ja ç’do të ndodhë më tej

Nga Ashish Kumar Sen Demokratët rimorën drejtimin e Kongresit, ndërsa republikanët forcuan shumicën e tyre në Senat, në...

Gruevski, Shqipëria dhe ikja në Hungari

Nga Afrim Krasniqi Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski, i dënuar për korrupsion në vendin e tij, zgjodhi Shqipërinë...