E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Mbrojtësi i Interit drejt transferimit te klubi spanjoll

Sipas asaj që raporton “Tuttomercatoweb”, Valencia është shumë afër transferimit të mbrojtësit të Interit, Jeison Murillo, për 14 milionë euro. Kolumbiani do të nënshkruajë kontratë...

PSG futet në pazar ne Interin, i jep dy lojtarë për...

PSG është duke këmbëngulur për mesfushorin e Interit, Joao Mario dhe mund të ofrojë Lucas Mouran dhe Serge Aurierin për portugezin. Interi pagoi për Joao...

FOTO/ Çmendet Inter, merr këtë superfutbollist nga Dortmund

Interi ka arritur marrëveshje me Emre Mor dhe tani pritet të gjej një gjuhë të përbashkët edhe me Borussia Dortmundin. Sipas asaj që raportojnë “Sky...

Inter blindon mesfushën, Borja Valero vishet zikaltër

Borja Valero është zyrtarisht lojtar i Interit. Mesfushori 32-vjeçar ka firmosur sot me zikaltrit duke u bërë kështu blerja e dytë në merkato, pas...

‘Interi sezonin e ardhshëm rikthehet në Champions League’

Mbrojtësi i Interit, Miranda e cilëson Luciano Spalletti si një trajner të mirë që pritet ta kthejë skuadrën zikaltër në Champions League. Në një intervistë...

ZYRTARE/ Tjetër ‘goditje’ në merkato, Interi transferon këtë lojtar

Interi është ende në “gjumë” pasi deri në këto momente ka transferuar lojtarë të dorës së dytë që nuk janë të njohur në arenën...

Inter investon për të ardhmen, blen dy talente

Në pritje të përforcimeve për ekipin e parë, Inter vazhdon të investojë te të rinjtë. Zikaltrit kanë realizuar dy blerje të rëndësishme. Me ekipin e...

FOTO/ Konfirmohet: Largohet nga Interi, testet mjekësore me klubin e ri

Ever Banega zyrtarisht është larguar nga Interi për tu rikthyer te Sevilla. Lajmi është konfirmuar nga vetë lojtari i cili ka ndërmarrë udhëtimin drejt Spanjës...

FOTO/ Interi bën blerje të madhe tek Bayern i Munich

Inter kërkon një përforcim të madh nga Bayern Munich. Zikaltërit kanë shprehur interesimin për transferimin e mesfushorit të Bayern Munichut, Arturo Vidal. “Gazzetta dello Sport” shkruan...

‘Gazzetta dello Sport’: Interi përfiton 100 mln Euro nga shitjet e...

Spalletti po përpiqet për të bindur sulmuesin Perisic që të qëndrojë tek Interi. Mediat italiane raportojnë se Manchester United i ka ofruar kroatit një...

EDITORIAL

Papa Francesku: Gjergj Kastriot-Skenderbeu, mbetet atlet i Krishterimit

Papa Francesku mbetet një mik i madh i shqiptarëve. Këtë të hënë organizuar nga e ngarkuara me...

FORUM

SHBA pas zgjedhjeve, ja ç’do të ndodhë më tej

Nga Ashish Kumar Sen Demokratët rimorën drejtimin e Kongresit, ndërsa republikanët forcuan shumicën e tyre në Senat, në...

Gruevski, Shqipëria dhe ikja në Hungari

Nga Afrim Krasniqi Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski, i dënuar për korrupsion në vendin e tij, zgjodhi Shqipërinë...