E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Instagrami

Etiketim: Instagrami

Në Romë mund të marrësh “me qira një të dashur Instagrami”

Je single dhe kërkon një të dashur që të të bëjë fotot teksa po shijon pushimet jashtë vendit? Tani ekziston mundësia të marrësh me qira...

Si të gjeni fotot më të pëlqyera në Instagramin tuaj gjatë...

Keni postuar shumë foto gjatë këtij viti në profilin tuaj në Instagram dhe nuk dini se cila prej tyre ka qenë më e pëlqyera,...

Nuk është Facebooku apo Instagrami, ju prezantojmë me aplikacionin më të...

Edhe për 2018-ën aplikacionet më të përdoruara janë ato të rrjeteve sociale dhe që përdoren për të shkëmbyer mesazhe, të cilat janë falas. Të përqëndruar...

Instagrami, a po lindin online rrjetet e reja të prostitucionit?

Nga: Entela Resuli Viktimat e trafikimit i gjen kudo në vendin tonë. Madje, shpesh janë këto viktima të cilat bien në prangat e policisë, në shumë...

Zhdukeni Instagramin, dëmton shëndetin mendor…

Instagrami duket një vend miqësor, një platformë fotografish, ku postimet me suksesin më të madh arrihen falë pozitivitetit që përçojnë, e ku të gjithë dukemi të gëzuar...

Zhdukeni Instagramin njëherë e mirë, ju dëmton seriozisht shëndetin mendor

Instagrami duket një vend miqësor, një platformë fotografish, ku postimet me suksesin më të madh arrihen falë pozitivitetit që përçojnë, e ku të gjithë...

Instagrami lehtëson komentet me “emoji”

Instagrami ka shtuar një rrugë të shkurtër në aplikacionin e tij, duke vendosur “emoji”-t më të përdorura mbi tastierën tuaj kur fillon të komentosh...

Instagrami po i ndihmon vajzat të lëndojnë veten

Një nga rrjetet sociale më të përdorura nga të rinjtë, Instagram, është akuzuar së fundmi se po i inkurajon këta të fundit që të...

Tani e tutje do të shpërdorojmë më pak kohë në Instagram

37% të baterisë e konsumon Instagrami. Thoni që kjo s’është shumë kohë e kaluar në një aplikacion duke parë të njëjtat foto, të njëjtat...

10-vjeçari zbulon defektin e “Instagramit”, merr miliona shpërblim

Shumë kompani teknologjike ofrojnë shpërblime për personat të cilët zbulojnë defekte në sigurinë e përdorimit të rrjeteve sociale. I tillë është edhe rasti i një...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...