E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Faqja e vetme në Instagram, ja kë ndjek Edi Rama

Kryeministri Edi Rama është një përdorues i mirë i rrjeteve sociale, aq sa në postimet e tij në facebook, ju përgjigjet komenteve por dhe përfshihet...

Top lista, 10 futbollistët e kombëtares me mijëra ndjekës në Instagram

Redjon Shtylla Rrjetet sociale dhe futbolli, janë dy fusha të ndryshme por që jetojnë së bashku. Sipas një studimi të fundit, futbollistët arrijnë të përfitojë...

Ora e duhur kur të postoni foto në Instagram

Kanë ikur kohët kur bënim fotografi thjesht për t’i pasur kujtim. Tani gjëja e parë që na shkon ndërmend është që të dalim sa...

Mira Kazhani gjen përgjigjen e pyetjes bezdisëse: Kur do martoheni?

Gazetarja Mira Kazhani, është pyetur se kur do martohet. Kjo ka ndodhur pas Kazhani kishte postuar një pjesë nga libri “Pavdekësia” e Milan Kunderës...

Instagram, Facebook dhe Messenger sjellin risinë që do t’ua lehtësojë punën...

Njoftimet e Facebook, Messenger dhe Instagram do të rigrupohen në një postim të vetëm të aksesueshëm nga secili prej tre aplikacioneve. Risia, që shmang kalimin...

Shqiptarja “thyen rekord”, merr 1300 trëndafila për 25-vjetorin (VIDEO)

Rrjetet sociale dashur pa dashur janë tavolinë ku luksi gjen pasqyrim. Shqiptarët gjithmonë kanë ditur dhe dinë si të tërheqin vëmendje me postimet e tyre...

Rreziqet nga Instagram dhe platformat e tjera

“Instagram” është aplikacioni më i dëmshëm për shëndetin mendor të të rinjve, i ndjekur nga afër nga “Snapchat”. Ky është konkluzioni i një raporti të...

Ja sa para fiton Kim nga rrjetet sociale (FOTO)

Të jesh i famshëm do të thotë të kesh shumë mundësi të fitosh para, e sidomos nëse i famshëm je në rrjetet sociale. Numri...

Gjesti i Barack Obama-s ndaj zonjës së tij çmend rrjetet sociale...

Që nga koha kur la postin e presidentit të SHBA-ve, Barack Obama duket se ka zgjedhur të shijojë një kohë të gjatë pushimi. Por...

Plas “sherri” në Instagram, Bleona “tërbohet” nga komentet (VIDEO)

Një video e postuar nga Ermal Mamaqi në profilin e tij në Instagram është bërë molla e sherrit midis Bleona Qeretit dhe komentuesve. E...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...