E mërkurë, Janar 16, 2019
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Bie Instagram, ndalon së funksionuari për miliona përdorues në gjithë botën

Përdoruesit e rrjetit social, Instagram në të gjithë botën kanë pasur vështirësi në postimin e fotove dhe videove mbrëmjen e sotme. Përdoruesve u shfaqej opsioni...

Në televizor duken gjigante, por sa të gjata janë këto bukuroshe...

Ato mund të jenë pa frikë femrat më të gjata në botën e televizionit dhe showbizzit shqiptar. Kanë një trup për t’u pasur zili, forma...

Instagram shton afishet me pyetje, mënyrë e re për të anketuar...

Në Tetor, Instagram shtoi një tipar votimi për historitë e tij. Sot, kompania po fut një ndryshim të ri në votime me afishe me...

Eduard Zaloshnja: Opinioni i kryeqytetasve për Teatrin Kombëtar: 50%-50%

Nga Eduard Zaloshnja- Ditët e fundit Kuvendi i Shqipërisë miratoi një ligj të posaçëm, për t’i hapur rrugën shembjes së godinës ekzistuese të Teatrit Kombëtar...

I vjedhin Instagramin, ish-banores së BB i publikojnë fotot e nxehta

Xheni dhe Bernardi ishin dy të rinjtë që ecën përpara bashkë si çift brenda shtëpisë së Big Brother dhe që vijuan marrëdhënien e tyre...

Facebook dhe Instagram po krijojnë qëllimisht varësi tek përdoruesit!

Kompanitë e rrjeteve sociale si Facebook dhe Insatgram janë duke i bërë qëllimisht përdoruesit të varur nga produktet e tyre për t’u rritur financiarisht. Duket...

Instagram arrin 1 miliard përdorues dhe hap TV

Instagram vijon që të rritet dhe të krijojë funksione të reja në shërbim të përdoruesve. Rrjeti social ka arritur 1 miliardë përdorues në të gjithë...

Më në fund Instagram lejon publikimin e videove 60 minutëshe

Instagram ka publikuar një opsion të ri të publikimit të videove, i cili lejon përdoruesit të postojnë klipe të gjata. Aplikacioni lejon përdoruesit për herë...

Lajm i mirë për përdoruesit e Instagram!

Përdoruesit e Instagram marrin një lajm të mirë. Shumë shpejt të gjithë të "apasionuarit" pas videove do të kenë mundësinë të postojnë në rrjetin...

Ndryshon Instagram, sjell risinë e çuditshme

Instagram është rrjeti social që sfidon seriozisht të gjitha rrjetet e tjera sociale si SnapChat, Facebook, Twitter e me radhë. Edhe pse jo shumë i...

EDITORIAL

Surpriza/Pedagogët fillojnë protestën e madhe, bashkohen me studentët

Pas studentëve, që tundën themelet e shtetit, po dalin edhe pedagogët. Një zhvillim i papritur ka ndodhur...

FORUM

Kundër BE-së, pro kombit – Populizmi në rritje

Jo vetëm në Britaninë e Madhe që kërkon Brexit-in, në të gjitha vendet e Bashkimit Europian janë...

Pedagogu Artan Fuga: Studentë, këputini zinxhirët që ju lidhin

Pedagogu dhe akademiku Artan Fuga me një shkrim në faqen e tij në Facebook ka shkruar për...