E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Nis shkëputja masive nga rrjetet sociale, Facebook, Twitter, Instagram…

Sipas një raporti të ri, platforma të tilla si Facebook, Twitter, Instagram, e madje edhe aplikacione si Tinder, po shohin përdorues që shkëputen prej...

Çfarë ndodhi? Elvana Gjata fshin nga “Instagram”-i…

Më datë 3 shkurt, këngëtarja Elvana Gjata festoi ditëlindjen si dhe organizoi koncertin e saj me 100 të ftuarit e përzgjedhur nga arti, politika...

Si të shtoni numrin e ndjekësve në Instagram pa ndihmën e...

Instagram është bërë një ndër mënyrat më të preferuara të njerëzve për të fituar të ardhura. Por nuk është e thjeshtë të kesh numër të...

Sa më shumë like në Instagram? Ja kur duhet t’i postoni...

Të gjithëve na ka ndodhur që në disa foto marrim shumë like në Instagram, e në disa të tjera “dështojmë” plotësisht. Por mos u...

Harta globale e rrjeteve sociale, çfarë dominon në Shqipëri

Facebook po konfirmohet sërish si rrjeti social më i përhapur në botë, sipas të dhënave të përditësuara deri në fund të janarit 2018. Kjo...

Risia e re e Instagramit, kujdes nuk duhet të bëni më...

Risi të reja për përdoruesit e shumtë të rrjeteve sociale. Veçanërisht përdoruesit e Instagram duhet të kenë kujdes tani kur bëjnë screenshot. Instagram ka menduar...

10 VIP-at më të ndjekur në Instagram

Instagrami është kthyer në rrjetin social të preferuar të personazheve publike dhe jo vetëm, duke lënë pas kështu Facebook dhe Twitter. Këngëtarë, aktorë, futbollistë...

Akuzohet Instagram, lejon shitjen e thikave moderne online

Rrjeti social Instagram është akuzuar rëndë pasi lejon përdoruesit që të reklamojnë thika që duken si buzëkuq apo krehër. Dyqani online, Alien Outfitter, i bazuar...

Skema mashtruese në Instagram: 100 euro për një follow (FOTO)

Instagrami është pushtuar nga një lloj specifik postimi, që me siguri ju ka rënë sy. 100 euro për një like dhe share. Faqje të...

Instagram si Facebook, u tregon ndjekësve kur keni qenë për herë...

Instagram vijon me përmirësimin e seksionit të mesazheve këtë herë me një veçori mjaft popullore të gjendur në Facebook Messenger dhe WhatsApp. Në ndërfaqjen e...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...