E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Ndryshon Instagram, sjell risinë e çuditshme

Instagram është rrjeti social që sfidon seriozisht të gjitha rrjetet e tjera sociale si SnapChat, Facebook, Twitter e me radhë. Edhe pse jo shumë i...

Oriola: Kush digjet më shpejt unë apo…(FOTO +16)

Oriola Marashi, la krijuar imazhin e një modele që di të provokojë përmes fotove. Edhe këtë herë ka ngacmuar me publikimet e saj në...

Zbuloni opsionin e ri të Instagram, shfaqet vetëm tek disa përdorues

Instagram në heshtje ka shtuar një tipar të pagesave brenda aplikacionit në formë testi që shfaqet për disa përdorues. Ky funksion i lejon përdoruesit...

Elvana Gjata arrin 1 milion ndjekës në Instagram

E para ishte Enca. Rreth dy vite më parë, këngëtarja arriti shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram. Tani, Enca po i afrohet 2...

Armela zbulon mesazhet me pullë të kuqe

Ajo është aktive në Instagramin e saj, madje ka shumë ndjekës, fansa. E ftuar në programin “Një kat më lart” të moderatorit Ermal Peçi,...

Pas sherrit në Instagram, adoleshenti plagos me armë 20-vjeçarin në Durrës

Një 20-vjeçar është plagosur me armë zjarri nga një adoleshent.  Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Durrësit pas një konflikti mes një...

1 mln views dhe 10 mijë komente, shqiptari thyen Instagramin (VIDEO)

Fero është një reper i ri kosovar. Por ajo që ka marrë gjithë vëmendjen e portaleve dhe të internetit ishte sherri në të cilin reperi...

Shqiptari që ”fluturon” në Instagram! Eddy kërcen i lirë (VIDEO)

Rrjetet sociale nuk kanë më funksionin e ''vjetër'', sot janë një vend pune i mirëfilltë. Me miliona njerëz kanë arritur të krijojnë një imazh...

Instagrami rikthen rendin kronologjik të postimeve

Përdoruesit e Instagramit nuk e mirëpritën ndryshimin që bëri ky rrjet social përpara disa kohësh, duke hequr rendin kronologjik të postimeve në favor të...

Dua Lipa arrin në shifrën e tetë milionë ndjekësve në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram. Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë...

EDITORIAL

Ambasadorja e SHB në OKB, Nikki Haley: Pozicionet nuk kanë ndryshuar për Kosovën

Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...