E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Instagram sjell ndryshimin që do ju zhgënjejë

Ndoshta kishit menduar se duke “naviguar” në Instagram i keni shpëtuar në një farë mënyre reklamave pafund që ju shfaqen gjithandej nëpër rrjete sociale,por...

Bie Instagram, ndalon së funksionuari për miliona përdorues në gjithë botën

Përdoruesit e rrjetit social, Instagram në të gjithë botën kanë pasur vështirësi në postimin e fotove dhe videove mbrëmjen e sotme. Përdoruesve u shfaqej opsioni...

Në televizor duken gjigante, por sa të gjata janë këto bukuroshe...

Ato mund të jenë pa frikë femrat më të gjata në botën e televizionit dhe showbizzit shqiptar. Kanë një trup për t’u pasur zili, forma...

Instagram shton afishet me pyetje, mënyrë e re për të anketuar...

Në Tetor, Instagram shtoi një tipar votimi për historitë e tij. Sot, kompania po fut një ndryshim të ri në votime me afishe me...

Eduard Zaloshnja: Opinioni i kryeqytetasve për Teatrin Kombëtar: 50%-50%

Nga Eduard Zaloshnja- Ditët e fundit Kuvendi i Shqipërisë miratoi një ligj të posaçëm, për t’i hapur rrugën shembjes së godinës ekzistuese të Teatrit Kombëtar...

I vjedhin Instagramin, ish-banores së BB i publikojnë fotot e nxehta

Xheni dhe Bernardi ishin dy të rinjtë që ecën përpara bashkë si çift brenda shtëpisë së Big Brother dhe që vijuan marrëdhënien e tyre...

Facebook dhe Instagram po krijojnë qëllimisht varësi tek përdoruesit!

Kompanitë e rrjeteve sociale si Facebook dhe Insatgram janë duke i bërë qëllimisht përdoruesit të varur nga produktet e tyre për t’u rritur financiarisht. Duket...

Instagram arrin 1 miliard përdorues dhe hap TV

Instagram vijon që të rritet dhe të krijojë funksione të reja në shërbim të përdoruesve. Rrjeti social ka arritur 1 miliardë përdorues në të gjithë...

Më në fund Instagram lejon publikimin e videove 60 minutëshe

Instagram ka publikuar një opsion të ri të publikimit të videove, i cili lejon përdoruesit të postojnë klipe të gjata. Aplikacioni lejon përdoruesit për herë...

Lajm i mirë për përdoruesit e Instagram!

Përdoruesit e Instagram marrin një lajm të mirë. Shumë shpejt të gjithë të "apasionuarit" pas videove do të kenë mundësinë të postojnë në rrjetin...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...