E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Majlinda Bregu uron të bijën, e pazakonta në fotot e zgjedhura

Majlinda Bregu, ka uruar sot në Instagram vajzën, fëmijën e saj të parë, për ditëlindje. Kejda ka lindur në shtator, 18 vjet më parë,...

“Masakrimi” i vipave Shqiptar

Këngëtaret shqiptare janë gjithnjë në formë të shkëlqyer. Pavarësisht nëse është një performancë e rëndësishme, një dalje publike apo thjesht një foto Instagrami, bukuroshet e...

Irina Shayk poston një foto “tronditëse”

Irina Shayk ndez Instagramin me një foto shumë seksi gjatë një shërbimi fotografik të realizuar të mërkurën e shkuar. Fotoja ka marrë më shumë...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...