Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Gjesti i Barack Obama-s ndaj zonjës së tij çmend rrjetet sociale...

Që nga koha kur la postin e presidentit të SHBA-ve, Barack Obama duket se ka zgjedhur të shijojë një kohë të gjatë pushimi. Por...

Plas “sherri” në Instagram, Bleona “tërbohet” nga komentet (VIDEO)

Një video e postuar nga Ermal Mamaqi në profilin e tij në Instagram është bërë molla e sherrit midis Bleona Qeretit dhe komentuesve. E...

Ledioni dhe Alketa, “kundërshtarë” televiziv, komplimente në Instagram

Edhe pse mund të jenë moderatorë në televizione “kundërshtarë”, Ledion Liço dhe Alketa Vejsiu nuk i kanë kursyer komplimentet njeri-tjetrit. Alketa Vejsiu zgjodhi t’i komentojë...

Zbulohet shifra e “çmendur” që Beyonce merr për një postim në...

Që Beyonce kryeson ngado, tani e kemi mësuar, por kur përballemi me shifra, mbetemi sërish pa fjalë. Beyonce është këngëtarja më e paguar për postime reklamuese...

Maksi, historia e 5-vjeçarit shqiptar më të famshëm në Instagram

Vetëm 5-vjeç, Maksi është kthyer padyshim në vogëlushin më të famshëm shqiptar. Ai numëron mbi 300 mijë ndjekës në Instagram, ndërkohë që së fundmi...

Prapaskena e fotove të “Instagram”-it

Një pjesë e mirë e te rinjve, por jo vetëm, kanë bërë pjesë të rutinës së tyre të përditshme publikimin e fotove në rrjetet...

Tuna sapo publikoi fotografinë më të bukur të shtatzënisë (FOTO)

Ka kohë që është dhënë lajmi për shtatzëninë e këngëtares së njohur Tuna pas lidhjes së saj me Patris Berishën. Dyshja fillimisht këtë ngjarje e...

Këngëtarja sapo theu Instagramin me foton: “Jam shtatzënë, pres binjakë”

Ka vetëm pak minuta që ajo ka postuar në rrjetin social Instagram foton e cila për 20 minuta mori mbi 1.1 milion pëlqime. Fotoja...

Ky dedikim i Kim Kardashian për grimierin me origjinë shqiptare, do...

Në stilin e errët të fotove të saj të fundit në Instagram, Kim Kardashian postoi një foto me Mario Dedivanovic, grimierin shqiptar që përveçse...

Personazhi i vetëm që ndjek kryeministri Rama në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është pjesë e të gjithave rrjete sociale, pavarësisht se përdor më së shumti Facebook dhe Twitter. Kryeministri Rama ka edhe një llogari...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...

Për ata që taksën ndaj Serbisë e konsiderojnë ‘tekë personale’ të një lideri

Nga Jakup Krasniqi- Mënyra sesi janë duke komunikuar disa njerëz të politikës shqiptare, të nivelit të lartë...