E hënë, Nentor 12, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Ledioni dhe Alketa, “kundërshtarë” televiziv, komplimente në Instagram

Edhe pse mund të jenë moderatorë në televizione “kundërshtarë”, Ledion Liço dhe Alketa Vejsiu nuk i kanë kursyer komplimentet njeri-tjetrit. Alketa Vejsiu zgjodhi t’i komentojë...

Zbulohet shifra e “çmendur” që Beyonce merr për një postim në...

Që Beyonce kryeson ngado, tani e kemi mësuar, por kur përballemi me shifra, mbetemi sërish pa fjalë. Beyonce është këngëtarja më e paguar për postime reklamuese...

Maksi, historia e 5-vjeçarit shqiptar më të famshëm në Instagram

Vetëm 5-vjeç, Maksi është kthyer padyshim në vogëlushin më të famshëm shqiptar. Ai numëron mbi 300 mijë ndjekës në Instagram, ndërkohë që së fundmi...

Prapaskena e fotove të “Instagram”-it

Një pjesë e mirë e te rinjve, por jo vetëm, kanë bërë pjesë të rutinës së tyre të përditshme publikimin e fotove në rrjetet...

Tuna sapo publikoi fotografinë më të bukur të shtatzënisë (FOTO)

Ka kohë që është dhënë lajmi për shtatzëninë e këngëtares së njohur Tuna pas lidhjes së saj me Patris Berishën. Dyshja fillimisht këtë ngjarje e...

Këngëtarja sapo theu Instagramin me foton: “Jam shtatzënë, pres binjakë”

Ka vetëm pak minuta që ajo ka postuar në rrjetin social Instagram foton e cila për 20 minuta mori mbi 1.1 milion pëlqime. Fotoja...

Ky dedikim i Kim Kardashian për grimierin me origjinë shqiptare, do...

Në stilin e errët të fotove të saj të fundit në Instagram, Kim Kardashian postoi një foto me Mario Dedivanovic, grimierin shqiptar që përveçse...

Personazhi i vetëm që ndjek kryeministri Rama në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është pjesë e të gjithave rrjete sociale, pavarësisht se përdor më së shumti Facebook dhe Twitter. Kryeministri Rama ka edhe një llogari...

Supermbesa e Berishës, ”shpërthen” në sensualitet (FOTO)

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, di të jetë në qendër të mediave. Ajo ka spikatur gjithnjë si një vajzë me një stil...

Majk rrëfen vështirësitë financiare në fillimet e karrierës së tij

Mbrëmja e kaluar e gjeti artistin, Majk, duke shkruar një status mjaft të gjatë në Instagram duke treguar shumë të pathëna e duke falënderuar...

EDITORIAL

Manjani: Rama shkeli kushtetutën, një ushtarak s’mund të jetë ministër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësur shkelje të rëndë Kushtetuese, propozimin e kryeministrit Edi Rama,...

FORUM

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...

Fundi i Luftës së Parë Botërore – Asgjë nuk ka kaluar!

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, Evropa është përplot frikë dhe paralajmërime. Ai që beson se...