E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Cila prej tyre është Kim Kardashian?

Një faqe në Instagram, në të cilën më së shumti publikohen të palarat e VIP-ave dhe mënyra se si ata i editojnë fotot e...

5 marifete për të marrë shumë like në Instagram

Të gjithë duam të kemi foto të bukura në rrjetet sociale dhe padyshim të kemi pëlqime pafund, por jo gjithmonë ia arrijmë. Megjithatë, ka disa...

Pak vonë por ministren e gjeni edhe në Instagram

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj i është bashkuar platformës së instagram. Fillimisht i ka bërë follow të gjithë kolëgeve pa dallime, siç ata vetë...

Arrestohet gruaja që shiste e blinte fëmijë në Instagram për 1...

Një grua e bërë nënë dhe një grua tjetër në mesomoshë janë ndër katër personat e arrestuar dhe të akuzuar për shit-blerje foshnjash në...

Ariana Grande shfaqet mjaft provokuese në Instagram

Pas vdekjes tragjike të ish të dashurit të saj, u duk sikur Ariana Grande do të donte shumë kohë për të marrë veten. Nëpërmjet postimeve...

Instagram bie në të gjithë botën, përdoruesit në alarm

Gjatë ditës së sotme përdoruesit e rrjetit social Instagram kanë pasur vështirësi në postimin e fotove dhe videove. Miliona përdoruesve në të gjithë botën u...

Paulo Dybala surprizon shqiptarët me një postim shqip në Instagram (VIDEO)

Paulo Dybala shënoi golin e parë të sfidës së mbrëmshme, që Juventusi e fitoi 2-0 në shtëpi, ndaj Bologna. Ky ishte goli i parë...

Tensione mes Instagram dhe Facebook, largohen themeluesit

Themeluesit e Instagram do të largohen nga Facebook pas tensioneve me Mark Zuckerberg mbi drejtimin e aplikacionit. Persona të afërt me themeluesit Kevin Systrom dhe...

Ja hapat që duhet të ndiqni për të pasur një llogari...

Tashmë qëllimet dhe risitë në rrjetin social më të përdorur kanë ndryshuar. Nëse dikur qëllimi ishte të kishit sa më shumë ndjekës në Instagram,...

E dini sa miliona dollarë fitojnë këta VIP-a për një postim...

Instagrami sot është një nga rrjetet sociale më të preferuar prej të rinjve, por nëse je i famshëm, me influencë apo një  brand i...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...