E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Infrastrukture

Etiketim: infrastrukture

Taksa e ndikimit në infrastrukturë, përllogaritja e re për 2019-n

Këshilli i Ministrave ka miratuar ndryshimet në ligjin për taksat vendore, pjesë e paketës së re fiskale. Në listën e ndryshimeve janë edhe taksa...

“Do investojmë në infrastrukturë”, Nishani “i sulet” Ramës: Tallëse!

Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se qeveria do të bënte investime në infrastrukturë. Përmes një komenti në faqen e...

EDITORIAL

Papa Francesku: Gjergj Kastriot-Skenderbeu, mbetet atlet i Krishterimit

Papa Francesku mbetet një mik i madh i shqiptarëve. Këtë të hënë organizuar nga e ngarkuara me...

FORUM

Gruevski, Shqipëria dhe ikja në Hungari

Nga Afrim Krasniqi Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski, i dënuar për korrupsion në vendin e tij, zgjodhi Shqipërinë...

Dokrrat e Kotzias për kufinjtë e Shqipërisë dhe një rrezik

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...