E premte, Dhjetor 14, 2018
Ballina Etiketimet Ilir Gjoni

Etiketim: Ilir Gjoni

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

“HYATT”, marka ndërkombëtare hotelerisë me 5 yje në Shqipëri, në bashkëpunim me Grupin Kastrati

Në Shqipëri Grupi Kastrati është një multikompani, e sukseshme dhe korrekte me ligjin. Një grupim që njeh...

FORUM

Me Ramën nuk mund të negociohet

Nga Kastriot Islami - Studentët e kanë kuptuar se Rama është një monstër… prandaj nuk pranojnë të negociojnë...

Mos i fyeni studentët

Nga Astrit Patozi - Ata që u thonë protestuesve të mos shkojnë të flasin me Ramën, sepse do...