E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet I vuri flakën

Etiketim: I vuri flakën

I vuri flakën aksidentalisht dhomës teksa ndizte cigaren, humb jetën 57-vjeçari...

Një 57-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e asfiksimit nga tymi. Ngjarja në fjalë ndodhi Gramsh. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet...

Ngjarja e çuditshme në Vlorë, vihet nën hetim 51-vjeçari: I vuri...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje në Vlorë, ndërsa policia ka referuar materialet në prokurori për një 51-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare, 51-vjeçari me...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...