E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet I dashuri

Etiketim: i dashuri

18 vjeçarja u zhduk me të dashurin, ja ku e gjen...

18 vjeçarja që u zhduk një javë nga familja e saj, pa lënë asnjë adrese dhe pa iu përgjigjur thirrjeve të nënës, ngriti policinë e Librazhdit...

Histori si në filma, 17 vjeçarja hajdute: Grabita që të hyja...

Një trend i ri vjedhjesh po përhapet në Tiranë. bëhet fjalë për grupe adoleshentesh që rrëmbejnë ç’të mundin në rrugë, por qëllimi i tyre...

Rozana Radi shpërthen në lot pas mesazhit prekës të së motrës...

Këngëtarja Rozana Radi ishte e ftuar këtë të hënë në Televizionin Klan në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit, ku përjetoi momente prekëse gjatë videomesazhit...

Mbesa me të dashurin mbyti gjyshen për florinjtë, ja sa vite...

Në 2015, historia e Xhoana Hilës, pushtoi mediat kjo pasi ajo së bashku me të dashurin vrau gjyshen e saj. Për këtë krim, Xhoana...

S’ka dyshime, ky është i dashuri misterioz i Luanës (FOTO)

Fjalët që Luana Vjollca është lidhur me Krenar Çoçajn, biznesmenin nga Kosova që njihet kryesisht për lidhjen me Dafina Zeqirin vite më parë, qarkullojnë...

Zbulohet i dashuri i Aurela Hoxhës, e detyron të mos flasë...

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka pohuar se në jetën e saj tashmë është dikush që i ka rrëmbyer zemrën. Po kush është i...

Nicki Minaj i jep fund lidhjes me reperin

34-vjeçarja Nicki Minaj ka bërë një postim në rrjetin social “Twitter”, përmes të cilit ka konfirmuar ndarjen me reperin Meek Mill. Në statusin e...

Studentja lë të dashurin, ai hakmerret duke e shantazhuar me video...

Rikthehen historitë e lidhjeve dhe kërcënimeve me foto e video. Një histori të tillë ka përjetuar një vajzë, ku ish i dashuri e ka...

Çiljeta rrezikon jetën për të dashurin. Nuk do ta besoni çfarë...

Videoja e mëposhtme e Çiljetës, tregon edhe njëherë pasionin e saj për shpejtësinë. Në pamjet e publikuara nga vetë këngëtarja, ajo ndërkohë që është...

Arsyet pse 21- vjeçarja nga Fushë-Kruja vrau foshnjën para lindjes

Dje raportuan se një 21 vjecare nga Fushë-Kruja, shtatzënë vrau foshnjën në bark, duke tentuar t’i jepte fund edhe jetes. Zbulohet se gjithçka ndodhi pas sherrit...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...