E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet I dashuri

Etiketim: i dashuri

5 rastet kur nuk duhet t’i shkruani të dashurit

Komunikimi i tepërt mund ta shkatërrojë një lidhje. Shpesh vajzat tregohen posesive dhe kërkojnë të jenë në kontakt, përmes mesazheve apo telefonatave, në çdo...

Ndërron jetë i “dashuri” i princesësh Diana

Oliver Hoare, i njohur si i dashuri i Princeshë Dianas, është ndarë nga jeta në moshën 73-vjeçare. Eksperti arti u përfol gjatë në mediat...

E dashura kap lulet e nuses, i dashuri i saj ikën...

Ky është momenti qesharak ku një djalë ikën me vrap nga dasma kur e dashura e tij kapi buqetën e luleve të nuses.  Në video...

Elvana Gjata sapo zbuloi fytyrën e të dashurit

Elvana Gjata tashmë është drejt një fejese. Pas disa hiteve të suksesshme ajo ka nisur pushimet me të dashurin e saj. Një video e Elvana Gjatës...

U bë xheloz për foton “pikante”, Kourtney Kardashian sherr me të...

Kourtney Kardashian është mërzitur me xhelozinë e të dashurit shumë më të ri sesa vetja, Younes Bendjima, i cili nuk ishte dakord me foton...

Ai nuk është vetëm i dashuri yt por edhe shoku më...

Marrëdhëniet e suksesshme lindin nga miqësitë. Ose edhe në qoftë se ju nuk keni qenë shokë më parë, rëndësi ka të trajtoni njëri-tjetrin si...

Sëmuret me kancer, i dashuri i kërkon martesë pas 42 vitesh...

Kevin dhe Mandy u bashkuan në martesë në dhomën e spitalit ku ajo ishte shtruar si pasojë e një sëmundjeje të rëndë, shkruan tgcom. Kevin...

Mariah Carey nuk i lë vend imagjinatës

Ajo është kritikuar gjithnjë për fotoshop nëpër rrjete sociale. “Boll modifikove fotot! Pranoje veten ashtu siç je ose shko në palestër”, ishin komentet e tyre...

“Dashuronte djemtë e rinj”, kurtizanja tiranase vari veten në një stallë...

Kush ka lindur rreth viteve ’50-’60, padyshim që është njohur me historinë e trishtë të Ganimet Cukut. Shumë prej tyre, edhe mund ta kenë...

18 vjeçarja u zhduk me të dashurin, ja ku e gjen...

18 vjeçarja që u zhduk një javë nga familja e saj, pa lënë asnjë adrese dhe pa iu përgjigjur thirrjeve të nënës, ngriti policinë e Librazhdit...

EDITORIAL

Ambasadorja e SHB në OKB, Nikki Haley: Pozicionet nuk kanë ndryshuar për Kosovën

Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...