E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet I arrestuari

Etiketim: i arrestuari

Flet nga paraburgimi “atentatori” me këpucë ndaj Ramës: Prokurorja të hapë...

Ilir Sketiraj, i arrestuari tjetër, i paraburgosur me 30 ditë burg për hedhjen e këpucës në drejtim të kryeministrit Edi Rama, në një lidhje...

Ndërron jetë në spital i arrestuari me 2.4 ton kanabis

Ndërron jetë në QSUT, i arrestuari për trafik droge ku u kapën 2.4 ton kanabis, Demo Progonati. Mësohet se Progonati ka ndërruar jetën në...

Shkodër, i arrestuari arratiset nga komisariati

Një i arrestuar nga policia e Shkodrës është arratisur nga komisariati. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme ndërsa rrethanat nuk dihen ende. Për këtë shkak, 7...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Pakti detar me Greqinë nuk ka nevojë për trille “fiction”

Nga MYSLIM PASHA Vitin që shkoi kisha një ftesë në “Facebook” nga Shaban Murati, i cili bënte  me dije...

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...