E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Huawei

Etiketim: Huawei

Balong 5000 – Huawei zbulon modemin 5G, “më i fuqishmi në...

Kompania kineze, Huawei zbuloi ditën e sotme modemin 5G, Balong 5000. Huawei e përshkroi pajisjen si modemi më i fuqishëm 5G në botë. Kreu i...

Gjermania kërkon përjashtimin e Huawei nga 5G

Gjermania po kërkon një mënyrë për të përjashtuar kompaninë e telefonisë Huawei nga ankandi për zhvillimin e rrjeteve të reja të telekomunikacionit 5G, për...

Telefoni fleksibël nga Huawei vjen edhe me rrjetin 5G

Në një lëvizje që është e sigurtë se do të fus në tension ekipën e Samsung Galaxy X, Huawei sapo ka konfirmuar se telefoni...

Huawei mashtron publikun për performancën e telefonëve

Huawei ka mashtruar publikun me testimet e performancës së telefonëve. Sipas AnandTech, Huawei P20 është programuar për të rritur në maksimum performancën specifikisht kur...

Huawei kapet mat, ky është mashtrimi i madh që ka bërë...

Telefonat e mençur janë më të mirë se asnjëherë por ndonjëherë nuk ka zëvendësim për lensin digjital DSLR. Fatkeqësisht kështu duket se mendon edhe...

Huawei arrin majat në tregun global të telefonave, “mund” Apple

Huawei është prodhuesi i dytë më i madh i smartfonëve në botë sipas raporteve të reja të IDC dhe Canaly. Kompania kineze po ngjitet shumë...

Huawei ia kalon Samsungut, po planifikon të nxjerrë smartphone që palosen

Huawei po përpiqet që të prodhojë një smartphone të palosshëm përpara Samsungut. Samsung po ruan shfaqjen e inovacionit të ekranit, që mendohet se do të...

Prezantohet telefoni me kamerën më të mirë në treg (FOTO)

Është prezantuar telefoni i kompanisë kineze Huawei P20 Pro. Sipas ekspertëve të tekonologjisë, ky smratphone ka kamerën më të mirë deri tani në treg...

Huawei prezantoi tabletët buxhetorë T3 dhe M3

Ata kushtojnë 140 dollar dhe 160 dollar respektivisht. Nëse kërkoni diçka më të mirë, atëherë duhet të konsideroni dy modelet M3 Lite. Kjo linjë...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...

Rama si Juventusi i Moggi-t, që bleu ndeshjet dhe arbitrat

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas vendimit të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet parlamentare. Rama...