Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi, e mërkurë 2 gusht 2017

Dashi Një klime e qete do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni mjaft mire me partnerin dhe do dashuroheni...

Horoskopi, e martë 1 gusht 2017

DASHI 21/3-20/4 Konfigurimi i yjeve do e bëjë jetën në çift edhe më të bukur sot. Beqarët do kenë njohje të reja me persona interesantë....

Horoskopi, e hënë 31 korrik 2017

Dashi - Influenca negative e Neptunit nuk do arrije dot te preke jetën sentimentale te çifteve sot. Si ju ashtu edhe partneri do e mbroni...

Horoskopi për ditën e sotme 29 korrik 2017

Dashi Në ndikimin e Uranit dhe Venusit priten, mbi të gjitha, nëse jeni beqarë, perspektiva interesante risish në sektorin e dashurisë. Do të rrethoheni nga...

Horoskopi, e premte 28 korrik 2017

Dashi Nëse jeni ne çift mos merrni vendime impulsive gjatë kësaj dite sepse shume shpejt do pendoheni. Nëse keni pasur probleme te mëdha nuk duhet...

Çfarë dege duhet të ndiqni në universitet sipas shenjës së horoskopit

Tashmë nuk është më nevoja që të lodhni kokën me një nga vendimet më të rëndësishme të jetës suaj. Flasim natyrisht për ata më...

Horoskopi për ditën e sotme, 27 korrik 2017

Dashi Në punën tuaj çdo gjë do shkojë mirë dhe do të keni mundësinë të tregoni aftësitë tuaja. Do të ndërmerrni një hap vendimtar për...

Horoskopi, e mërkurë 26 korrik 2017

Dashi 21/3 – 20/4 Venusi do e mbrojë gjatë gjithë kohës jetën tuaj në çift sot. Nuk do i mbani asnjë inat partnerin/es dhe do...

Horoskopi, e martë 25 korrik 2017

Dashi 21/3 – 20/4 Marsi e bën gjithçka të qartë dhe të kulluar! Por ju keni një problem që është i lidhur me energjinë, jeni...

Horoskopi, e hënë 24 korrik 2017

DASHI Gjatë ditës së sotme nëse keni projekte në ambientin e punës mund t’ia propozoni eprorëve tuaj. Në aspektin afektiv nëse jeni singëll mund të...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...