E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 11 mars 2017

Dashi Hëna në Shtëpinë e gjashtë, ajo më e preferuara nga punëtorët, thotë gjithçka: harrojini programet argëtuese për fundjavë, sot punohet. Si shpërblim puna po...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 mars 2017

Dashi 21 Mars – 20 Prill Një nisje e ngadaltë për një udhëtim kënaqësie. Duhet të jeni të qetë dhe gjithçka do të kryhet, por...

Horoskopi i datës 9 mars 2017

DASHI Do të keni krijimtari të shkëlqyeshme në punë. Origjinaliteti i bashkëngjitet çdo nisme. Nën drejtimin tuaj edhe gjëja më e parëndësishme ka personalitet. Me...

Horoskopi, 7 mars 2017

Dashi 21/3 - 20/4 Kjo ditë do ju dhurojë shumë emocione pozitive. Në mëngjes do arrini të përfundoni me sukses një çështje financiare. Sa...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 mars 2017

Dashi 21 Mars – 20 Prill Do të jeni në formë shumë të mirë, nën ndikimin e Hënës që fryn mbi zjarrin e Marsit dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 Mars 2017

Dashi 21 Mars – 20 Prill Bukuria dhe mirëqenia do ju shoqërojnë. Sa më mirë të ndiheni, aq më shumë do keni dëshirë të...

Horoskopi, 4 mars 2017

Dashi 21/3 - 20/4 Kjo ditë do të jetë shumë e mirë për të lindurit në shenjën e dashit. Raportit sentimental kushtojini më shumë vëmendje,...

Horoskopi për ditën e sotme, 3 mars 2017

Dashi Hëna është dembele sot përkundër Plutonit që ju ka në vëmendje. Partnerin do ta keni shumë të dashur, por në një ditë si kjo...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 mars 2017

Dashi 21 Mars – 20 Prill Planifikimi i mirë është shpirti i punës, sidomos kur ju duhet të merreni me çështje praktike, dhe, për t’i...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 mars 2017

Dashi Sot do të jetë një ditë me fat për dashurinë. Do ta forconi më shumë lidhjen tuaj, ose të shkrini ndrojtjen në një marrëdhënie...

EDITORIAL

SHBA kundër kryeministrit Rama, s’ka falje për Tahirin

Ambasada Amerikane në Tiranë ka dalë dje hapur kundër qëndrimit të kryeministrit Edi Rama lidhur me procesin...

FORUM

Standardi 13 mln dhe borxhi i fshehur

Nga: EDUARD ZALOSHNJA Segmenti i Rrugës së Kombit, Rrëshen-Kalimash, pati një kosto mesatare prej 13 milionë eurosh për...

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...